ویدئو پرژکتور

ویدئو پروژکتور پاناسونیک مدل PT-L6500E

معرفی ویدئو پروژکتور پاناسونیک مدل PT-L6500E

ویدئو پروژکتور مدل PT-L6500E پاناسونیک دارای سیستم نورپردازیBriteOptic ™ دوگانه بسیار تحسین برانگیز هستند که با کیفیت عالی و روشنایی فوق العاده ارائه می شود.

آخرین تکنولوژی های DSP در این دستگاه تعبیه شده که عملکرد دقیق و سازگار را تضمین می کند. این پروژکتور به طور خاص با قابلیت های انعطاف پذیر طراحی شده است و با ایجاد بهبودی در موتور سیستم نسبت به مدل های قبلی کارآمد تر است، طراحی متقارن این دستگاه که لنز را در مرکز واحد قرار می دهد، موقعیت تصویر را آسان تر می کند.

این پروژکتور، که تصاویر فوق العاده روشن و زیبا را در اختیار شما قرار می دهند، در عین حال به راحتی تنظیم و تعمیر و نگهداری می شوند. شما می توانید این ویدئوپروژکتور را با یک لنز اختیاری ترکیب کنید تا عملکرد دقیق مورد نیاز خود را با توجه به شرایط استفاده و شرایط کاری بدست آورید. دو براکت سقفی در دسترس هستند، یکی برای سقف های بالا و یکی برای سقف های پایین تر. براکت سریع و آسان برای دو واحد به طور موقت در دسترس است.

ویدئو پروژکتور پاناسونیک مدل PT-L6500E

ویدئو پروژکتور مدلPT-L6500E  به طور خودکار حالت سیگنال منبع ورودی را شناسایی می کند و بر اساس آن تصویر را تنظیم می کند. شما کیفیت مطلوب را مشاهده می کنید، بدون اینکه نیاز به هیچ نرم افزاری اضافی، تجهیزات و تنظیم دستی داشته باشید.

این دستگاه با یک رابط ویدئویی دیجیتال (DVI) مجهز شده، که به شما اجازه می دهد با رایانه های شخصی برای پردازش تصاویر دیجیتال به طور کامل ارتباط برقرار کنید. شما همچنین می توانید سیگنال های ورودی از منابع دیجیتال و دی وی دی را وارد کنید.

Ultrabright 3600 ANSI lumens

New BriteOptic™ technology and UHM™ lamps

True XGA (1024 x 768), maximum UXGA (1600 x 1200) Resolution

Intelligent Image Resizing for VGA/SVGA/SXGA/Mac displays

Multiple terminals, including digital video interface (DVI)

Easy installation and maintenance

Stackable for double brightness (up to 7200 ANSI lumens)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *