تلفن بی سیم

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG3812

معرفی تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG3812

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG3812 یکی از بهترین مدل های بیسیم این برند است که ابعاد 159x180x134 میلی متر و وزن 360 گرم را دارد. این گوشی دارای دو گوشی بیسیم است و قابلیت پشتیبانی از یک خط شهری را دارد. این تلفن قابلیت اتصال پایه به دیوار را دارد. کلید های شماره گیری این گوشی بزرگ است و می تواند برای استفاده همه ی افراد مناسب باشد همچنین کلید های شماره گیری دارای نور پس زمینه هستند که کار کردن با آن را در هنگام تاریکی نیز تسهیل می بخشد.

تکنولوژی DECT 6.0 PLUS در این گوشی تعبیه شده است که باعث افزایش برد نسبت به تلفن های قبلی می شود. این تکنولوژی باعث می شود که بتوانید فاصله ی بیشتری از پایه تلفن بگیرید و همچنان کیفیت تماس بدون نویز بالایی داشته باشید. امنیت تماس نیز در این تلفن ها حفظ شده و ارتباط بین پایه و بیسیم رمزنگاری می شود. همچنین گوشی های دارای این تکنولوژی قابلیت ساپورت تا 6 گوشی بیسیم برای ارتقا را دارند.

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG3812

این تلفن از نظر ظاهری دارای طراحی بسیار شیک و مدرنی است و می توان آن را به دو صورت روی پایه قرار داد. اگر تلفن را با قسمت رویی بر روی پایه قرار دهید تنها مشکل این است که صفحه ‌نمایش گوشی بیسیم را نخواهید دید که با توجه به صفحه‌ نمایش دوم که بر روی پایه قرار دارد، این موضوع اهمیت زیادی ندارد.

 همچنین بر روی پایه تلفن کلید های شماره گیر و بلندگو طراحی شده است که خود واحد پایه را به یک تلفن مجزا بدل کرده که می توان حتی بدون استفاده از بیسیم به وسیله ی آن شماره گیری و مکالمه را نجام داد.

با گوشی این تلفن می‌توانید در حالت فول شارژ تا 10 ساعت مکالمه مداوم داشته باشید و در حالت آماده‌ به‌ کار نیز این میزان به 144 ساعت افزایش پیدا می ‌کند که عملکرد باتری مطلوبی در بین بیسیم ها محسوب می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *