دوربین مداربسته

دوربین مداربسته پاناسونیک مدل WV-NW484S

معرفی دوربین مداربسته پاناسونیک مدل WV-NW484S

دوربین مداربسته پاناسونیک مدل WV-NW484S یک دوربین IP دام ثابت است که برای استفاده در مناطقی که مستعد انجام خرابکاری هستند، مانند ایستگاه های اتوبوس و قطار طراحی شده است. این سطح از دوام آن، انتخاب عالی برای استفاده در زندان ها، سایت های ساخت و ساز، ورزشگاه ها، مدارس و برنامه های مشابه است که دوربین ممکن است در معرض خطر آسیب های عمدی یا تصادفی باشد.

پوشش محافظ IP66 برای این دوربین در نظر گرفته شده است و از دوربین و گرد و غبار و آب در محیط های محیطی محافظت می کند. در کنار این طراحی، تکنولوژی پیشرفته اسکن، تخریب و تاری حرکت را از تصاویر حذف می کند و تثبیت کننده تصویر خودکار تصویر را در مقابل لرزش های ناشی از محیط دوربین حفظ می کند.

دوربین مداربسته پاناسونیک مدل WV-NW484Sویدئو به طور همزمان در هر دو فرمت فشرده سازی MPEG-4 و M-JPEG ضبط می شود. این به کاربر کنترل لازم را در مورد نحوه توزیع داده ها بر روی یک شبکه می دهد. به طور عملی، به این معنی است که کاربر می تواند، برای مثال، تصاویر زنده را در حالت M-JPEG با وضوح بالا و همزمان تصاویر را به یک سرور در شبکه در فرمت MPEG-4 پهنای باند سریع و کم ضبط کند. سیستم ABF نوآورانه پاناسونیک تضمین می کند که دوربین مداربسته به طور مرتب در همه زمان ها متمرکز شده است، به ویژه هنگامی که دوربین از رنگ به حالت B / W سوئیچ می کند، که می تواند به دلیل تغییر فیلتر IR، یک لحظه آسیب پذیر باشد.

یک دستگاه EDD یک نمایشگر بدون مانع از دوربین را با بطور مداوم تخلیه می کند و مانع ایجاد هرگونه رطوبت در داخل شیشه ی گنبدی دوربین در طول تغییرات دما می شود. WV-NW484S همچنین ویژگی Power over Ethernet را فراهم می کند که هر دو توان و اتصال شبکه به دوربین را از طریق کابل تک فراهم می کند. این ساده سازی نصب و کاهش زمان و هزینه اجرای است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *