تلفن بی سیم

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG6841

معرفی تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG6841

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG6841 یکی از مدل های با کیفیت پاناسونیک است که دارای یک گوشی بیسیم و یک پایه است. این گوشی قابلیت پشتیبانی از یک خط تلفن شهری را دارد. وزن این گوشی بیسیم 450 گرم است که گوشی سبک و خوش دستی محسوب می شود که دست را در هنگام مکالمه خسته نمی کند.

این گوشی دارای واحد پایه کاملی است که هم دکمه های شماره گیر دارد و هم بلندگو که می توان به عنوان یک تلفن کامل بدون نیاز به بیسیم استفاده کرد. به نوعی این پایه می تواند تماس های شما را در هنگام قطعی برق پشتیبانی کند.

KX-TG6841 قابل ارتقا تا شش گوشی دیگر است که همه با همان پایه کنترل می شوند. تلفن را در هر اتاق خانه اضافه کنید و هرگز تماسی را از دست ندهید.

ارتباطات بی سیم دیجیتال پیشرفته، که معمولا با اختصار DECT شناخته می شود، استانداردی است که عمدتا برای ایجاد سیستم های تلفن بی سیم استفاده می شود. این استاندارد در اروپا جایگزین استانداردهای تلفن بی سیم قبلی مانند CT1 و CT2 900 مگاهرتز شده است. امکان استراق سمع در این گوشی ها تقریبا صفر است. این مدل ها نسبت به تلفن های قبلی افزایش برد دارند یعنی می توانید فاصله ی بیشتری از پایه اصلی بگیرید و هنوز هم با کیفیتت خوبی صدای تماس گیرنده را دریافت کنید.

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG6841

ویژگی کاهش نویز گوشی به شما امکان می دهد نویز پس زمینه اطراف تماس گیرنده را از بین ببرید و در عین حال صدا را تقویت کنید و بنابراین شنیدن صدای تماس را آسانتر کنید.

میزان صدای هر باند فرکانس را می توان تنظیم کرد. کاربران می توانند بر اساس شنوایی خودشان، از بین سه نوع صدای مختلف انتخاب کنند. این ویژگی به شما امکان می دهد صدای طرف مقابل را طوری تنظیم کنید که راحت شنیده شود.

  • برقراری کنفرانس 3 نفره
  • نویز گیر پیشرفته سه مرحله ای
  • سازگار با TGA20
  • مزاحم یاب گویا
  • امکان مسدود نمودن تماس های ورودی
  • قابل افزایش تا 6 گوشی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *