تلفن بی سیم

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TGF322

معرفی تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TGF322

تلفن ها در دو نوع رومیزی و بیسیم در بازار موجود هستند. تلفن های بیسیم آزادی حرکت هنگام مکالمه را به کاربر می دهند. تلفن های رومیزی می توانند در هنگام قطعی برق همچنان کار کنند و باعث شوند که تماس های شما از دست نرود.

اگر برای شما مهم است که از هر دو مزیت استفاده کنید، می توانید تلفن های چند گوشی پاناسونیک را انتخاب کنید که دارای گوشی رومیزی و بیسیم هستند.

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TGF322 یکی از با کیفیت ترین مدل های این برند است که ساخت کشور ژاپن می باشد. این تلفن دارای دو گوشی بیسیم و یک گوشی رومیزی است. اگر تعداد بیسیم های این تلفن برای شما مناسب نیست می توانید بیسیم های آن را تا 6 بیسیم ارتقا دهید. این گوشی می تواند از یک خط تلفن شهری پشتیبانی کند.

ظرفیت ضبط پیغام 40 دقیقه ای برای این تلفن در نظر گرفته شده که بسیار مناسب است و می تواند در صورت نبود شما پیغام مخاطبین را به طور خودکار ضبط کند.

این تلفن دارای فناوری DECT 6.0 است که فرکانس مخصوص تلفن های بیسیم را پشتیبانی می کند، پس با سایر دستگاه های بیسیم تداخل نخواهد داشت و شاهد نویز نخواهیم بود. علاوه بر این امنیت تماس در این تلفن تضمین شده و از استراق سمع جلوگیری می شود.

دفترچه تلفن این تلفن می تواند تا ۱۰۰ مخاطب را ذخیره کند تا در هنگام تماس آن ها با شما نامشان نمایش داده شود و برای تماس با آن ها نیز نیاز به شماره گیری نخواهد بود.

یکی از مزیت های بسیار خوب این گوشی تلفن پشتیبانی آن از زبان های عربی، فارسی و انگلیسی است.

این تلفن دارای برد ۵۰ متر فضای داخلی و ۳۰۰ متر فضای خارجی می باشد و امکان شارژدهی مکالمه تا ۱۷ ساعت و در حالت آماده به کار تا ۳۳۰ ساعت را دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *