تلفن بی سیم

تلفن بیسیم پاناسونیک KX-TGF373

تلفن بیسیم پاناسونیک KX-TGF373

تلفن بیسیم پاناسونیک KX-TGF373 یکی از تلفن های زیبا و شیک پاناسونیک است که علاوه بر ظاهر خوب از کیفیت بسیار بالایی نیز بهره می برد. این تلفن دارای سه گوشی بیسیم و قابلیت پشتیبانی از یک خط تلفن شهری را دارد. همچنین امکان برقراری تماس داخلی یا اینترکام رایگان بین بیسیم ها برقرار است.

با توجه به سه گوشی بودن این تلفن، می تواند انتخاب مناسبی برای منازل بزرگ یا منازلی که تعداد افراد بیشتری در آن زندگی می کنند، مناسب است.این تلفن دارای سه پایه است که دو تا از پایه ها امکانات خاصی ندارند و فقط جهت شارژ بیسیم از آن ها استفاده می شود. اما پایه اصلی این تلفن دارای کلید های شماره گیر و بلندگو است که می تواند در صورت قطعی برق نیز مورد استفاده قرار گیرد. علاوه بر این پایه دارای نمایشگر نیز هست که می تواند اطلاعات تماس را نمایش دهد.

منشی تلفنی این گوشی می تواند تا 18 دقیقه پیغام را ضبط کند. امکان بلوتوث که روی گوشی تعبیه شده می تواند مخاطبین را بین تلفن بیسیم و گوشی همراه شما کپی کنید. با استفاده از قابلیت Link2Cell می توانید گوشی بیسیم خود را با ۲ تلفن همراه هوشمند همگام سازی کنید

تلفن بیسیم پاناسونیک KX-TGF373

مخاطبین ذخیره شده در گوشی می تواند تا 3000 نام و شماره ساپورت شود. حالت Eco هوشمندی که در این مدل طراحی ‌شده است به صورت هوشمند مصرف برق باتری را کاهش داده و عمر باتری‌ ها را افزایش می‌ دهد. برد این تلفن نیز نسبت به سایر مدل ها دارای ۲۰% افزایش برد است.

برد این گوشی بیسیم در محیط داخلی 50 متر و برد آن در محیط های باز 300 متر است. کالر آی دی گویا این گوشی می تواند اطلاعات تماس گیرنده را در سراسر خانه هم بر روی پایه هم بر روی گوشی ها اعلام کند تا در هر جای خانه هستید متوجه شوید چه کسی با شما تماس گرفته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *