تلفن بی سیم

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG7841

معرفی تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG7841

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG7841 یکی از با کیفیت ترین مدل های تلفن بیسیم این برند است که دارای یک گوشی بیسیم است و قابلیت پشتیبانی از یک خط تلفن شهری را دارد. علاوه بر کیفیت خوب، ظاهر این تلفن بیسیم بسیار شیک و مدرن است. این تلفن قابلیت اضافه کردن گوشی تا شش بیسیم را دارد.

با استفاده از این تلفن بیسیم می توانید تماس های تلفنی گوشی موبایل خود را از طریق تلفن خانگی خود انجام دهید. شما می توانید چند گوشی همراه خود با استفاده از قابلیت Link-to-Cell پاناسونیک به تلفن بیسیم متصل کنید. Link To Cell از قدرت بلوتوث بهره می برد تا آزادی تلفن همراه و راحتی یک تلفن خانگی را ترکیب کند. این قابلیت بیشتر مناسب برای کسانی است که در خانه آنتن مناسبی ندارند. با استفاده از این قابلیت می توانید تماس واضحی را با تلفن بیسیم خواهید داشت.

این تلفن بیسیم دارای منشی تلفنی تمام دیجیتال است که در صورت پاسخ ندادن شما به تلفن به طور خودکار روی پیغام گیر رفته و پیغام تماس گیرندگان را ضبط کند. ظرفیت این پیغام گیر 18 دقیقه است.

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG7841

فناوری DECT 6.0 در این تلفن به کار گرفته شده که می تواند برد را افزایش دهد و میزان نویز تلفن بیسیم را کاهش دهد. تعداد 3000 مخاطب می تواند در تلفن ذخیره شود، پس از ذخیره مخاطبین بر روی تلفن به راحتی می توانید بدون شماره گیری با آن ها تماس بگیرید.

در حالت فول شارژ باتری این تلفن تا 10 ساعت می تواند مکالمه را پشتیبانی کند. در حالت آماده به کار نیز 8 روز توسط باتری ساپورت خواهد شد.

قابلیت کاهش نویز سبب از بین رفتن سر و صداهای اطراف شده و صدای شما را نیز به طور همزمان افزایش می دهد، این ویژگی باعث بهبود کیفیت مکالمه می شود.

این تلفن در هنگام قطعی برق نیز کار می کند. هنگام قطع برق با قرار دادن یک گوشی بیسیم بر روی بیس در صورت داشتن گوشی اضافی می توانید به مکالمه خود ادامه دهید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *