دوربین مداربسته

دوربین مداربسته پاناسونیک مدل WV-SW316

معرفی دوربین مداربسته پاناسونیک مدل WV-SW316

دوربین مداربسته پاناسونیک مدل WV-SW316 دارای تکنولوژی سوپر داینامیک مقاوم در برابر عوامل خارجی است. این دوربین شبکه کیفیت HD (NTSC) را ارائه می دهد و نظارت تصویری 24 ساعته را در هر شرایط نوری اعم از نور روز و شب ارائه می دهد.

این دوربین مداربسته شبکه برای نظارت شبانه روزی طراحی شده است که در F / 1.3 حتی در مکان هایی با حداقل نور 0.05 لوکس (B & W) تصاویر واضح را ضبط می کند. تکنولوژی Adaptive Black Stretch، کیفیت نظارت افراد را در مناطق تاریک صحنه فیلم افزایش می دهد بدون اینکه کیفیت تصویر را در مناطق روشن تر به خطر بیاندازد. تکنولوژی face super dynamic فوق العاده پویا تصاویری واضح از چهره انسان را ارائه می دهد. علاوه بر این، با استفاده از تکنولوژی پیشرفته اسکن، می توانید مطمئن شوید که تصاویر تاریک را حتی زمانی که جسم در حال حرکت است، دریافت می کنید.

دوربین مداربسته پاناسونیک مدل WV-SW316

تراشه LSI UniPhier این دوربین شبکه را قادر می سازد همزمان تصویری در زمان واقعی (با رزولوشن 1280 × 960) در فرمت های H.264 و JPEG را با سرعت 30 فریم در ثانیه به نمایش بگذارد.

عملکرد خودکار تقویت حساسیت خودکار (تا 16x) مقدار نور ذخیره شده در سنسور MOS را افزایش می دهد و باعث می شود تصویر روشن تر شود. علاوه بر این، Focus Back Focus موقعیت موقعیت سنسور MOS را تنظیم می کند تا تمرکز پایدار را در حالت های رنگی و B & W ارائه دهد.

تکنولوژی VIQS به ویژه مناطق خاصی در یک صحنه که نظارت روی آن ها مهمتر است را کیفیت بیشتری می بخشد در حالی که کیفیت تصویر در باقی مناطق نیز حفظ می شود.

به عنوان مثال، در محل ورودی یا خروجی پارکینگ ضبط صفحه بسیار مهم است، اما صحنه عمومی ورود یا خروج از منطقه نباید در جزئیات زیاد ثبت شود. با تکنولوژی کاهش نویز دیجیتال، دوربین سیگنال هایی را که می توانند تصاویر دانه ای را به وجود آورند فیلتر می کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *