پاناسونیک, تلفن رومیزی

گوشی تلفن دیجیتال پاناسونیک مدل KX-DT333

گوشی تلفن دیجیتال پاناسونیک مدل KX-DT333

ویژگی های گوشی تلفن دیجیتال پاناسونیک مدل KX-DT333

امروزه تلفن و به طور کلی ارتباطات یکی از ارکان مهم در زندگی بشر به حساب می آیند. برای بهترین نوع ارتباطات می بایست از بهترین نوع تلفن استفاده کرد. انتخاب نوع تلفن بسته به معیارهای شما می تواند متغیر باشد.

گوشی تلفن دیجیتال پاناسونیک مدل KX-DT333 یکی از بهترین گوشی های تلفن رومیزی برند پاناسونیک می باشد. این مدل از گوشی از طراحی زیبا و ساخت کیفیت بالا برخوردار است. این تلفن از قابلیت های بسیار زیادی برخوردار می باشد که در اینجا قصد داریم چند نمونه از آن را بیان کنیم.

1: نمایشگر LCD، 3 سطری

صفحه نمایشگر در واقع دو شیشه پولاریزه بهم چسبیده است که مایع کریستال در بین آنها قرار دارد و نور دریافتی از پشت خود را پخش می کند و می توان گفت صفحه ای است که تمام داده ها بر روی آن به نمایش گذاشته می شوند. وجود این سرویس در خیلی از تلفن ها ضروری است و بدون وجود ابن سرویس وجود ویژگی های دیگر تلفن آنچنان مهم به نظر نمی رسد.

2: قابل استفاده برای داخلی دیجیتال مربوط به کارتهای ۰۱۷۱ -۰۱۷۲ (TDA-TDE-NCP-NS)

3:دارای ظرفیت 24 کلید قابلی برنامه ریزی

4: قابلیت تغییر زاویه صفحه نمایش و گوشی تلفن سانترال

5:بلندگوی دیجیتال

6: کنسول DSS دارای ۶۰ کلید چراغدار

این ها تنها برخی از ویژگی های این مدل از گوشی می باشد. ابعاد این سری از تلفن 20 *25*17 می باشد و در دو رنگ سفید و سیاه تولید می شود.لازم به ذکر است که بدانید ذخیره شماره در تلفن پاناسونیک قابلیت ذخیره 100 مخاطب را دارد و همچنین تعداد تماس های ورودی و خروجی این تلفن سانترال پاناسونیک را تا حداکثر 100 مورد ثبت و ذخیره می کند.

از دیگر قابلیت های این سری از تلفن ، قابلیت انتقال تماس، انتظار تماس، بی صدا کردن تماس و بلندگو آن می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *