تلفن سانترال

تلفن سانترال دیجیتال مدل KX-DT543

تلفن سانترال مدل KX-DT543

تلفن از مهمترین ابزاری است که می تواند افرادی را که فاصله ی زیادی از هم دارند به هم مرتبط کند. تلفن های سانترال، به تلفن هایی گفته می شود که دارای قابلیت نصب روی سانترال هستند که البته دستگاه سانترال سازگار با آن ها متفاوت است.

تلفن سانترال دیجیتال مدل KX-DT543 یکی از تلفن های ساخت برند پاناسونیک است که صفحه نمایش آن قابلیت نمایش 3 خطی دارد و دارای 24 کلید قابل برنامه ریزی است. بر روی این تلفن اسپیکر طراحی شده است که می توانید بدون در دست گرفتن به وسیله ی آن مکالمه کنید و در حین آن یادداشت برداری و تایپ کنید.

این تلفن به گونه ای تولید شده که کاربری آن بسیار آسان است و با توجه به زاویه ای که دارد به راحتی می توان صفحه نمایش آن را مشاهده کرد. طراحی ارگونومیک و جمع و جور آن باعث می شود روی هر میزی به راحتی جا شود.

تلفن سانترال دیجیتال مدل KX-DT543

تلفن سانترال مدل KX-DT543 شما را به ابعاد جدیدی در تجربه صوتی از طریق صدا و کیفیت عالی می برد. این تلفن همراه با دسترسی آسان به ویژگی های قدرتمند زیاد و برنامه های کاربردی می تواند حسی تازه در استفاده از تلفن به شما القا کند.

این تلفن در دو رنگ سفید و مشکی طراحی شده است که ظاهری براق دارد و می تواند با طراحی و دیزاین هر مکانی همخوانی داشته باشد.

این تلفن می تواند بر روی داخلی های دیجیتال دستگاه سانترال پاناسونیک قرار گیرد. علاوه بر این، این گوشی دارای صفحه نمایش بزرگ الفبایی، کلید های قابل برنامه ریزی، پورت EHS ،پشتیبانی هدست بی سیم و کلید هدایت آسان است.

صفحه نمایش بزرگ و واضح LCD با رابط کاربری بصری، دسترسی سریع به دفترچه تلفن و ویژگی هی دیگر را فراهم می کند. پورت سوئیچ هوک الکترونیکی اجازه می دهد تا ترمینال دیجیتال KX-DT543 برای دسترسی به طیف وسیعی از هدست های فعال DECT فعال شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *