سانترال

سانترال پرظرفیت پاناسونیک

معرفی قابلیت های سانترال پرظرفیت پاناسونیک

با توجه به پیشرفت روز افزون ارتباطات در زندگی روزمره و ارتباطات اداری و کاری، تلفن ها که اجزای مهم ارتباطات هستند روز به روز در حال پیشرفت هستند. قابلیت هایی که این روز ها روی تلفن ها قرار گرفته شاید تا چند سال پیش حتی قابل تصور هم نبود.

اگر شما هم از جمله کسب و کارهایی هستید که مشتری ها از طریق تلفن با شما تماس می گیرند و شما به آن ها کالا یا خدمات ارائه می دهید، باید بدانید نوع ارتباط تلفنی با مشتری بسیار مهم است. اگر مشتری با تلفن شما تماس بگیرد و مدام با برق اشغال مواجه شود قاعدتا به شرکت رقیب شما زنگ خواهد زد.

برای جلوگیری از اشغال شدن خطوط تلفن استفاده از دستگاه سانترال آسان ترین و کم هزینه ترین راه ل است. این دستگاه علاوه بر قابلیت فوق، قابلیت های بسیار متنوع و کاربردی دیگر را نیز در اختیار کاربر قرار می دهد. از جمله این امکانات می توان به اشتراک گذاشتن خطوط شهری تلفن گویا ، درسترسی آسان و بدون هزینه داخلی ها به هم دیگر ، اشتراک لوازم مخابراتی بین داخلی ها و … اشاره کرد.

سانترال پرظرفیت پاناسونیک

سانترال ها بر اساس ظرفیت خود به دو نوع کم ظرفیت و پر ظرفیت تقسیم می شوند. اگر خطوط شهری و داخلی زیادی دارید باید از سانترال پاناسونیک پر ظرفیت برای کسب و کار خود استفاده کنید.

دستگاه های سانترال پاناسونیک سری TDA و سری  TDE و NS از نوع پر ظرفیت هستند و مناسب برای شرکت و ارگان های بزرگ هستند. این دستگاه ها بیشتر در مکان های پر ظرفیت استفاده می شود لذا برای مکان های کوچک و متوسط مناسب نیست. همچنین برخی از شرکت ها مجموعه خود را رو به رشد می دانند و تشخیص می دهند که انتخاب این دستگاه ها برای آنها مناسب تر هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *