سانترال

همه چیز در مورد سانترال

همه چیز در مورد سانترال پاناسونیک

ارتباطات فرایند انتقال پیام از فرستنده به گیرنده است و به عبارتی می توان گفت فرآیندی است که در آن معنا بین موجودات زنده تعریف و به اشتراک گذاشته می ‌شود. مقوله ارتباط از زمان های قدیم بسیار مورد توجه و مهم بوده است. تلگراف یکی از تکنولوژی  های ارتباط از راه دور بود که به کار گرفته می شد و بر اساس الفبای مورس کار می کرد.

پس از تلگراف، تلفن انقلابی در صنعت ارتباطات به راه انداخت و توانست ارتباط صوتی از فواصل دور را امکان پذیر کند. تلفن توانست افرادی را که مایل ها با هم فاصله دارند به راحتی و فقط به وسیله ی دو تلفن مبدا و مقصد مرتبط کند. تلفن، پس از اختراع کامل توسط بل به سرعت اشاعه یافت و کابل ‌های آن از شهری به شهر دیگر کشیده شد. در ایران در سال ۱۸۹۱ ارتباط تلفنی بین شهرهای لیون و تهران برقرار گردید که اولین ارتباط تلفنی در ایران نام گرفت.

همه چیز در مورد سانترال

تلگراف و تلفن ارتباط سریع و فوری از راه دور را میان نقاطی که قابلیت سیم ‌کشی دارند را ممکن ساخت. اما از سال ۱۸۹۶ دانشمندان توانستند میان دو نقطه که حتی سیم‌ کشی نشده بود هم از طریق فناوری های وایرلس ارتباط سریع و فوری برقرار سازند.

مراکز تلفن سانترال پاناسونیک برای اماکنی که تعداد افراد زیادی در آن مشغول به کار هستند و امکان قرار دادن خط شهری تلفن برای هرکدام از آن ها وجود ندارد دستگاهی مناسب است.

این دستگاه می تواند خطوط تلفن را بگیرد و تعدادی داخلی به کاربران ارائه دهد. با توجه به وجود داخلی ها دیگر مشتری پشت خط نمی ماند و به سرعت و سهولت نیز می تواند فرد مورد نظر خود را پیدا کند و با او مکالمه داشته باشد. از مزایای دیگر آن نداشتن شماره های متعدد برای کارمندان است که باعث می شود مشتری ها گیج نشوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *