سانترال

قابلیت های سانترال

قابلیت های سانترال پاناسونیک

شاید شما هم نام دستگاه سانترال را شنیده باشید اما با طرز کار این دستگاه و قابلیت های آن آشنا نباشید. در ادامه با ما همراه باشید تا دستگاه سانترال پاناسونیک را معرفی کنیم و با ویژگی های آن آشنا شویم:

این دستگاه می تواند خطوط تلفن را بگیرد و تعدادی داخلی به کاربران ارائه دهد. دستگاه سانترال اصولا برای مراکزی استفاده می شود که تعداد خطوط شهری بیشتر از یک خط دارند و تعدادی کارمند دارند که برای هر کدام داخلی مجزا نیاز دارند. این دستگاه می تواند باعث شود که مشتریان به راحتی و بدون پشت خط ماندن و گیج شدن بین کارمندان، بتوانند با پرسنل مورد نظر خود ارتباط بگیرند. از مزایای دیگر آن نداشتن شماره های متعدد برای کارمندان است که باعث می شود مشتری ها گیج نشوند.

دستگاه سانترال پاناسونیک برای پاسخگویی به نیازهای خاص کسب و کارهایی با حجم کاری مختلف طراحی شده است. این دستگاه کارکردی آسان دارد ولی برنامه ریزی، نصب و راه اندازی آن باید توسط متخصص انجام بگیرد.

قابلیت های سانترال

این مرکز سانترال به شما امکانات انعطاف پذیری برای ساخت سیستم های مقرون به صرفه را می دهد و به طور کامل با نیازهای کسب و کار منحصر به فرد شما، متناسب است. این دستگاه پیشرفته برای ارتباطات گسترده مورد استفاده قرار می گیرد و یک دروازه جدید برای فرصت های بیشتر در آینده را پیش روی شما قرار می دهد.

دستگاه سانترال پاناسونیک به طور قدرتمند و یکپارچه می تواند حتی با نیاز آینده کسب و کار شما مقیاس پذیر باشد که این ویژگی به بهره وری و بهبود خدمات به مشتریان در سراسر جهان کمک کند.

شرکت ایده آل گستر، نمایندگی محصولات مخابراتی و اداری پاناسونیک در ایران است که انواع مراکز تلفن سانترال پاناسونیک را با ظرفیت های مختلف و امکانات بیشمار در اختیار مشتریان گرامی قرار می دهد. تمامی دستگاه های سانترال ارائه شده توسط این شرکت دارای یکسال گارانتی می باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *