سانترال

معرفی دستگاه سانترال KX-TDA100

معرفی مزایای دستگاه سانترال KX-TDA100

دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-TDA100 یک PBX ترکیبی VoIP است که ایده آل برای شرکت هایی است که بین 25 تا 65 کاربر دارند و می خواهند از مزایای اتصال به یک مدار PRI یا T-1 بهره مند شوند و همچنین دارای قابلیت کنترل از راه دور از طریق سیستم IP است.

این سیستم توانایی پشتیبانی 4 T-1 یا PRI مدار را دارد و می تواند شماره های DID را جایگزین کند. برای شرکت هایی که می خواهند با خطوط سنتی POTS ارتباط برقرار کنند، این سیستم مناسب است زیرا توانایی اتصال به 96 کانال CO را دارد.

TDA100 از 64 تلفن دیجیتال مانند تلفن های سری DT300 پاناسونیک یا تلفن های سری KX-T7600 پشتیبانی می کند. این دستگاه همچنین دارای 24 عدد داخلی آنالوگ اختصاصی مانند سری KX-T7700 یا 96 تلفن تک خط است. این سیستم همچنین با گوشی های بی سیم DECT 6.0 و ایستگاه های سلولی برای پوشش بی سیم حداکثر در دفتر شما سازگار است. شما این امکان را دارید که تا 128 دستگاه بی سیم را به سیستم خود نصب کنید.

معرفی دستگاه سانترال KX-TDA100

دستگاه سانترال KX-TDA100 همچنین توانایی اضافه کردن Voice over IP را برای اتصال به 96 دستگاه اتصال از راه دور و یا با استفاده از کارت اشتراک اختیاری Voice over IP Gateway با چندین سایت با هم را دارد.

تلفن های از راه دور ممکن است تلفن های سری پاناسونیک VoIP NT300 یا تلفن های تک خط باشند. کارت VoIP پاناسونیک به شما اجازه می دهد تا چندین سایت را به شبکه متصل کرده و از ویژگی صوتی مرکزی برای به اشتراک گذاشتن 1 سیستم صوتی استفاده کنید. پس از آن می توانید تماس را با شماره گیری 3 رقمی یا 4 رقمی را به محل مناسب منتقل کنید تا از هزینه ی اضافه جلوگیری شود.

KX-TDA100 شامل یک پورت RS232 یا پورت USB برای برنامه نویسی، پورت Music in Hold برای موسیقی یا پیام در حالت تعلیق، و یک پورت ارجاع برای سیستم های پیمایش است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *