پاناسونیک

معرفی دستگاه سانترال KX-TDA100D

مرکز تلفن سانترال پاناسونیک مدل KX-TDA100D

دستگاه مرکز تلفن سانترال پاناسونیک مدل KXTDA100D سیستم Hybrid آی پی PBX است که نیازهای مشتریان امروز و آینده را برآورده می کند. طراحی این دستگاه به گونه ای است که می تواند پاسخگویی به نیازهای فعلی شما باشد و حتی گسترش، رشد و تغییر را هم پشتیبانی کند.

این مرکز تلفن ترکیبی از قابلیت های PBX با فن آوری IP است که ارتباطات کارآمد و انعطاف پذیر را به شما ارائه می دهد. سری KX-TDA، راهکارهای ارتباطی هایبریدی است که برای کسب و کارهای کوچک طراحی شده است تا بتوانند از طریق تماس تلفنی هوشمند، و با پشتیبانی از تلفن های دیجیتال، بی سیم، تلفن همراه، با اتصالات شبکه های دیجیتال و IP و همه ی برنامه های کاربردی تجاری و پست صوتی مجهز شوند. آنها می توانند برای پاسخگویی به نیازهای موجود پیکربندی شوند و در صورت نیاز رشد و تغییر کنند.

معرفی دستگاه سانترال KX-TDA100D

دستگاه سانترال KX-TDA100D قابل ارتقا تا 176 داخلی و 126 خط شهری است. سری KX-TDA پاناسونیک با قابلیت IPهای مختلف، ترکیبی از مزایای ارتباطات مخابراتی سنتی و همگرایی فن آوری IP با ارائه ویژگی های پیشرفته و انعطاف پذیر برای رسیدگی به نیازهای ارتباطی شرکت شما است.

این مدل ها را می توان به راحتی به مدل های سری KX-TDE ارتقا داد. برای این کار باید MPR دستگاه را ارتقا داد که ممکن است هزینه ی زیادی داشته باشد. دستگاه KX-TDA100D ارتباطات صوتی و داده ای را به صورت هماهنگ در یک شبکه واحد مدیریت می کند و انعطاف پذیری بیشتری در آینده را فراهم می کند.

تفاوت TDA100 و TDA100D در تعداد اسلات های خالی است که در مدل اول 5 تا است و در TDA100D تعداد اسلات های خالی 7 تا است که همین امر باعث می شود تعداد خطوط شهری و داخلی بیشتری را ساپورت کند. کارت های اختیاری (ESVM) ضبط پیام و قابلیت ارسال پیام های خروجی را فراهم می کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *