سانترال

معرفی دستگاه سانترال KX-TDA100DBA

مرکز تلفن سانترال پاناسونیک مدل KX-TDA100DBA

مرکز تلفن سانترال پاناسونیک مدل KX-TDA100DBA ترکیبی از بهترین امکانات برای شرکت ها و ارگان های بزرگ است. این دستگاه می تواند مزایای ارتباطات مخابراتی سنتی را با مزایای فن آوری معاصر IP ترکیب کند و طیف گسترده ای از قابلیت ها را برای بهینه سازی ارتباطات شرکت شما ارائه دهد.

راه حل هایی مانند انتقال بی سیم به شما آزادی پاسخ دادن به تماس های مهم را هنگامی که از میز خود دور هستید یا در اطراف ساختمان اداری حرکت می کنید را ارائه می دهد. در حالی که عملکرد پیشرفته مرکز تماس، توزیع تماس ها را آسان می کند، عوامل مدیریت تماس ها را کنترل می کند و استفاده داخلی از آن را کنترل می کند.

پاناسونیک KX-TDA100DBA PBX نمونه ای کامل از بهترین راه برای اطمینان از ارتباطات تجاری عالی است. با تلفیق ارتباطات و تکنولوژی مدرن IP، این دستگاه قابل برنامه ریزی است که می تواند متناسب با نیازهای کسب و کار شما کار کند.

این سیستم تلفن دارای ابعاد 390 x 334 x 270 میلیمتر است و می تواند روی یک میز قرار گیرد و احتیاجی به رک ندارد. مرکزتلفن TDA100DBA دارای ظرفیت اولیه 8خط شهری، 4داخلی دیجیتال، 24داخلی آنالوگ به صورت پیش فرض است و با این ظرفیت شما احتیاجی به اضافه کردن کارت نخواهید داشت. اما اگر ظرفیت بیشتری را احتیاج دارید، می توانید تا 5 اسلات برای اضافه کردن ترانک یا داخلی به این دستگاه اضافه کنید.

اگرچه دستگاهTDA100DBA تحت شبکه نیست اما قابلیتVOIP GATEWAY و VOIP EXTENTION را از طریق گذاشتن کارت میتوان به آن اضافه کرد.

باید توجه داشت که امکان استفاده از تلفن های هایبرید روی این مرکز وجود ندارد و اگر مرکز قبلی شما کم ظرفیت باشد امکان استفاده از تلفن های هایبرید آن را روی دستگاه جدید نخواهید داشت. تلفن های KX-DT543، KX-T7665 و KX-DT333 بر روی داخلی های دیجیتال این دستگاه کار می کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *