سانترال

معرفی دستگاه سانترال KX-TEM824

دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-TEM824

سیستم مرکز تلفن ترکیبی پیشرفته پاناسونیک مدل KX-TEM824 می تواند از نیازهای تجاری و شخصی شما پشتیبانی کند. این سیستم می تواند به صورت دیفالت یا پیش فرض 6 خط تلفن شهری و 16 داخلی را پشتیبانی کند. این دستگاه جای یک اسلات خالی دارد که می تواند با قرارگیری کارت، دستگاه را ارتقا دهد. با استفاده از کارت ارتقا دستگاه تا 8 خط شهری و 24 داخلی را ساپورت می کند. اما اگر پیش بینی گسترش کسب و کار شما از این تعداد بیشتر است، مدل KX-TEM824 نمی تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.

سیستم سانترال پاناسونیک KX-TEM824 PBX همراه با تعدادی از ویژگی های پیچیده برای برآورده ساختن نیازهای کاربران است. بر روی داخلی های این دستگاه می توان از دستگاه هایی مانند تلفن های بی سیم، دستگاه های منشی تلفنی، مودم های کامپیوتر، اعتبار سنج کارت اعتباری، دستگاه های فکس و هر دستگاه دیگر که با خطوط تلفن معمولی کار می کند، استفاده کرد.

معرفی دستگاه سانترال KX-TEM824

سیستم پاناسونیک KX-TEM824 pbx به شما امکان انعطاف پذیری بی سابقه و گسترش ساده با کارت های اختیاری را ارائه می دهد. تماس های ورودی، داخلی و تماس های ارسال شده به دستگاه شما می تواند به مقصد دیگری منتقل شود، این امکان برای زمان هایی که شما دور از میز خود هستید می تواند مناسب باشد. تماس ها را می توان به یک شماره از پیش برنامه ریزی شده مانند صندوق پستی، یک تلفن دیگر یا حتی در خارج از ساختمان اداری خود فرستاد که این امکان موجب بهبود بهره وری خدمات به مشتری می شود.

برنامه ریزی دستگاه به شما اجازه می دهد تا از طریق تلفن دیگری در دفتر خود (به عنوان مثال اتاق جلسه) از راه دور پیام های ارسالی را تنظیم کند، بنابراین فراخوانی شما در حالی که از میز شما دور است، دسترسی راحت تری خواهد داشت.

سیستم روز / شب و حالت حالت ناهار از جمله برنامه ریزی هایی است که می تواند مورد استفاده برای تغییر عملکرد سیستم با توجه به زمان روز مورد استفاده قرار گیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *