سانترال

معرفی دستگاه سانترال KX-TES824

مرکز تلفن سانترال پاناسونیک مدل KX-TES824

سیستم مرکز تلفن سانترال پاناسونیک مدل KX-TES824 یک سیستم پیشرفته و ترکیبی است که جزو باکس های کم ظرفیت پاناسونیک است که برای مراکز و مجموعه های کوچک تا متوسط مورد استفاده قرار می گیرد. این سیستم مقرون به صرفه می تواند برای مراکزی که تعداد پرسنل و خطوط شهری کمی دارند، مناسب و ایده آل باشد.

این سیستم به صورت دیفالت یا پیش فرض می تواند از 3 خط شهری و 8 خط داخلی پشتیبانی کند. جای دو اسلات خالی ارتقا در این دستگاه خالی است که می تواند با اضافه کردن یک کارت به 6 خط شهری و 16 خط داخلی برسد و بعد از اضافه کردن کارت دوم، به 8 خط شهری و 24 داخلی ارتقا یابد. اما اگر پیش بینی شما از گسترش مجموعه بیش از این تعداد است، این دستگاه برای شما مناسب نیست.

معرفی دستگاه سانترال KX-TES824

این سیستم می تواند کارت دیزا DISA را پشتیبانی کند و با اضافه کردن کارت کالر آی دی می توانید روی تلفن ها شماره تلفن فرد تماس گیرنده را مشاهده کنید. همچنین وجود پورت یو اس بی USB در این دستگاه می تواند امکان برنامه ریزی آن با سیستم کامپیوتری را فراهم کند.

این سیستم هوشمند، حتی یک پیام فکس دریافتی را شناسایی می کند و به طور خودکار مسیر تماس را به یک فرمت فکس مشخص شده منتقل می کند. این سیستم از سری تلفن های KXT7700 پشتیبانی می کند (KXT7735، KXT7730، KXT7720 و KXT7750).

حالت شبانه و ناهار، ویژگی شب و ناهار را تنظیم می کند که رفتار سیستم را با توجه به زمان روز تغییر می دهد. کاربر می تواند از پیش تعیین کند که تلفن برای تماس های ورودی چه عکس العملی نشان دهد یا حتی از زنگ خوردن تلفن جلوگیری کند.

اگر یک درب بازکن اختیاری به این دستگاه وصل شده باشد، کاربر تلفن می تواند با بازدید کننده پشت درب صحبت کند و حتی درب را باز کرده و به بازدید کننده اجازه دهد به داخل بیاید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *