سانترال

معرفی دستگاه سانترال KX-TDA100DBP

سانترال پاناسونیک مدل KX-TDA100DBP

سیستم مرکز تلفن سانترال پاناسونیک KX-TDA100DBP ترکیبی از KX-TDA100D و یک سری آپشن ویژه است. می توان گفت این مرکز تلفن ترکیبی از مزایای ارتباطات مخابراتی سنتی با مزایای فن آوری معاصر است و طیف گسترده ای از قابلیت ها را برای بهینه سازی ارتباطات شرکت شما ارائه می دهد.

این دستگاه به طور پیش فرض دارای ظرفیت 8 خط شهری، 4 داخلی دیجیتال و 24 داخلی آنالوگ می باشد. 7 درگاه  برای جای گیری کارت های مختلف روی این دستگاه تعبیه شده است. اگر با کارت های ارتقا دستگاه را تا ظرفیت نهایی ارتقا دهید، در حالت فول 112 خط شهری و 176 خط داخلی را پشتیبانی می کند. قابلیت نمایش شماره را بدون گذاشتن کارت کالر آیدی وجود دارد.

معرفی دستگاه سانترال KX-TDA100DBP

تفاوت این دستگاه با مدل KX-TDA100DBA در دیزای آن است. دستگاه DBA دارای 2 کانال دیزا به صورت دیفالت است در صورتی که دستگاه  DBP به صورت دیفالت دیزا ندارد. کارت آپشنال دیزا که روی TDA100DBP قرار می گیرد مدل 0190 و 0191 هست که چهار کانال تماس همزمان را پشتیبانی می کند.

این دستگاه دارای رویکردی IP است و می تواند مناسب برای کسب و کارهای کوچکی که نیاز به قابلیت های IP دارند، باشد. با وجود تحت شبکه نبودن این دستگاه قابلیتVOIP GATEWAY و VOIP EXTENTION از طریق اضافه کردن کارت ها قابل بهره برداری است.

این دستگاه بواسطه ظرفیت اولیه خطوط شهری و داخلی نسبت به مدل های قبل شامل TDA100 و TDA100D بسیار مقرون به صرفه است و می تواند انتخاب بسیار اقتصادی برای کسب و کار های مختلف باشد.

این دستگاه احتیاجی به اضافه کردن کارت کالر آی دی ندارد و به صورت پیش فرض می تواند کالر آی دی فرد تماس گیرنده را نمایش دهد. این دستگاه با خطوط PRI-E1 سازگار است و همچنین قابلیت اتصال به سیستم پردازش صدا را نیز دارد.

گوشی های مدیریتی که می تواند بر روی داخلی های دیجیتال این دستگاه قرار گیرد مدل KX-DT543 و KX-DT546 است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *