سانترال

معرفی دستگاه سانترال KX-TDA30

دستگاه سانترال پاناسونیک KX-TDA30

امروزه تغییرات انقلابی در هر دو فناوری مخابرات و فناوری اطلاعات رخ داده است. سیستم Hybrid IP PBX پاناسونیک ابزار ارتباطی قدرتمند است که برای حمایت از کسب و کار ها طراحی شده است.

KX-TDA30 راه حل تلفنی و پیام رسانی پیشرفته، ارتباطات کارآمد و انعطاف پذیر، بی سیم، Voice-Over-IP و اتصال با کامپیوتر شما را از طریق اتصال USB plug-n-play فراهم می کند. مطابق با تعهد پاناسونیک به عملیات کاربر پسند، سیستم Hybrid IP PBX حتی اگر شما تجربه زیادی در مورد IP ندارید، استفاده ی آن بسیار آسان است.

دستگاه سانترال پاناسونیک KX-TDA30 به شما امکان می دهد تا با تکنولوژی پیشرفته و ویژگی های منحصر به فرد ارتباط، بتوانید با مشتریان بیرون از شرکت خود ارتباطی پویا داشته باشید. در کسب و کار های امروزی کارکنان باید در طول روز به طور کامل در دسترس مشتریان باشند. اتصال بی سیم پاناسونیک دقیقا همین کار را می کند. همچنین باعث افزایش رضایت مشتری، کاهش زمان کار و تسریع پاسخ می شود.

معرفی دستگاه سانترال KX-TDA30

ارتباطات بی سیم در یک محدوده وسیع با استفاده از چندین ایستگاه سلولی که باعث افزایش انعطاف پذیری و تحرک گوشی بی سیم می شود. با استفاده از XDP بی سیم، می توانید تلفن بی سیم خود را روی گوشی رومیزی خود تنظیم کنید و در زمان هایی که از میز خود دور هستید با استفاده از بیسیم بتوانید داخلی خود را پاسخ دهید.

شما می توانید از PBX پاناسونیک با تلفن های سری KX استفاده کنید و به آسانی آن را از یک گوشی یا از کامپیوتر خود برنامه ریزی کنید. با استفاده از یک کارت حافظه SD می توانید به راحتی برنامه ریزی دستگاه را انجام دهید.

سیستم های پردازش صوتی پاناسونیک به شما امکان ضبط، ارسال و بازیابی پیام ها را 24 ساعت شبانه روز، 7 روز هفته در سراسر جهان می دهد و به شما کمک می کند تا به طور موثر ترافیک سیستم خود و نیازهای ارتباطی داخلی را مدیریت کنید. شما همچنین می توانید به پیام یکپارچه با استفاده از تکنولوژی CTI که ایمیل، فکس و پست صوتی را ترکیب می کند، دسترسی داشته باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *