سانترال

معرفی دستگاه سانترال KX-TDA200

دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-TDA200

سری سانترال های پاناسونیک مدل KX-TDA EPABX ترکیبی از سیستم های IP PBX است که نیازهای مشتری را برای امروز و آینده برآورده می کند. این دستگاه می تواند پمناسب برای پاسخگویی به نیازهای فعلی شما و گسترش یا تغییر در آینده ی کسب و کار شما باشد. به علاوه، با وجود اسلات های آزاد EPABX سری KX-TDA، شما می توانید به راحتی کارت های گسترش و دسترسی به ویژگی های جدید را در این دستگاه داشته باشید و قابلیت های دستگاه خود را روز به روز گسترش دهید.

بر روی این دستگاه تلفن های DECT و IP می تواند مورد استفاده قرار گیرد تا تحرک و انعطاف بیشتری را برای شما فراهم کند. سیستم تلفن کسب و کار KX-TDA200 یک سیستم PBX VoIP ترکیبی است که ایده آل برای شرکت هایی با 50 تا 150 کاربر است که می خواهند از مزایای اتصال به یک اتصال PRI یا T-1 بهره مند شوند و همچنین دارای قابلیت کنترل از راه دور تلفن های IP متصل به سیستم است.

 معرفی دستگاه سانترال KX-TDA200

این سیستم توانایی داشتن تا 4 T-1 یا PRI مدار را دارد و می تواند شماره ها را با این خطوط جایگزین کند. برای شرکت هایی که می خواهند با خطوط سنتی POTS ارتباط برقرار کنند، این سیستم مناسب است زیرا توانایی اتصال به 128 کانکشن CO را دارد.

دستگاه سانترال پاناسونیک TDA200 تا 128 تلفن دیجیتال مانند تلفن های سری DT300 پاناسونیک یا تلفن های سری KX-T7600 را پشتیبانی می کند. این دستگاه همچنین تا 64 داخلی آنالوگ اختصاصی مانند سری KX-T7700 و یا 128 خط تلفن تک خط را پشتیبانی می کند.

این سیستم همچنین با گوشی های بی سیم DECT 6.0 برای پوشش بی سیم در دفتر شما سازگار است. شما می توانید تا 128 دستگاه بی سیم را به سیستم خود نصب کنید. KX-TDA200 همچنین توانایی اضافه کردن Voice over IP را برای اتصال به 128 دستگاه از راه دور و یا با اتصال شبکه های چندگانه با استفاده از کارت Voice over IP Gateway فراهم می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *