تلفن سانترال, سانترال

تلفن سانترال پاناسونیک مدل KX-DT546

معرفی تلفن سانترال پاناسونیک مدل KX-DT546

تلفن های اختصاصی سانترال پاناسونیک سری KX-DT500 شما را به ابعاد جدیدی در تجربه صوتی از طریق صدای عالی با کیفیت صوتی می برد. این تلفن همراه با دسترسی آسان به ویژگی های قدرتمند و برنامه های کاربردی می تواند بسیار انتخاب مناسبی برای استفاده روی دستگاه سانترال شما باشد.

عملکرد عالی، طراحی جذاب و ارگونومیک

پاناسونیک با شهرت قابل اعتماد برای طراحی صوتی با کیفیت و هوشمند، می تواند به شما کمک کند که ترمینال های تلفنی را انتخاب کنید که دقیقا با نیازهای خاص شما مطابقت داشته باشد، زیرا این برند گوشی هایی را ارائه می دهد که طیف وسیعی از نیازهای تجاری را پوشش می دهند.

ترکیب عملکرد مفید برای کسب و کار همراه با طراحی جذاب، ارگونومیک، سری KX-DT500 پاناسونیک از تلفن های اختصاصی دیجیتال می تواند بهترین انتخاب برای مجموعه ی شما باشد.

تلفن سانترال پاناسونیک مدل KX-DT546سری KX-DT500 با به اشتراک گذاشتن کیفیت صوتی از تلفن های IP، کیفیت صدای عالی بر روی هر گوشی را فراهم می کند. علاوه بر پشتیبانی از چندین ویژگی و برنامه های ارزشمند، این تلفن ها را می توان آسان استفاده کرد.

با صفحه نمایش بزرگ عددی، کلید های قابل برنامه ریزی، پورت EHS ارائه پشتیبانی هدست بی سیم و کلید هدایت آسان این تلفن یکی از بهترین های موجود در بازار است.

صفحه نمایش بزرگ و واضح LCD با رابط کاربری بصری دسترسی سریع به دفترچه تلفن و ویژگی های دیگر را فراهم می کند. این تلفن در رنگ های سیاه و سفید موجود است

پورت داخلی سوئیچ هوک اجازه می دهد تا پایانه های IP سری KX-DT500 دسترسی به طیف وسیعی از هدست های DECT را فعال کند.

این تلفن سازگار با: پاناسونیک KX-TDA 50 / 50G / 100/200/600، پاناسونیک KX-TDE 100/200/600، پاناسونیک KX-NCP 500/1000، سیستم های تلفن KX-NS1000 پاناسونیک است.

  • 24 کلید قابل برنامه ریزی
  • ال سی دی بزرگ 6 خطی
  • EHS (سوئیچ هوک الکترونیک)
  • بلندگوی دوگانه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *