سانترال

تلفن سانترال پاناسونیک مدل KX-T7730

معرفی تلفن سانترال پاناسونیک مدل KX-T7730

در پست های قبل به شرح کاربرد های دستگاه های سانترال کم ظرفیت پرداختیم و بیان کردیم که این دستگاه ها می توانند برای دفاتر کوچک تا متوسط که تا ظرفیت 8 خط شهری و 24 داخلی قابل ارتقا هستند، مناسب است. سانترال پاناسونیک مدل KX-TES824 و KX-TEM824 دو مدل از دستگاه های کم ظرفیت این برند هستند.

همانطور که می دانید برای برنامه ریزی سانترال ها باید از تلفن های مدیریتی استفاده کرد. تلفن های سانترالی که بر روی دستگاه های کم ظرفیت قرار می گیرند باید از نوع هایبرید باشند.

تلفن پاناسونیک مدل KX-T7730 یک تلفن هایبرید است که بر روی دستگاه های کم ظرفیت استفاده می شود. البته از این تلفن می توان بر روی دستگاه های پر ظرفیت مانند سری TDA TDE NS نیز استفاده کرد ولی این کار منوط به استفاده از کارت هایبرید است.

تلفن سانترال پاناسونیک مدل KX-T7730

بر روی دستگاه های 8 به 24 حتما باید از یک تلفن مدیریتی هایبرید مانند همین مدل استفاده کرد، زیرا برنامه ریزی دستگاه با استفاده از آن انجام می شود. بقیه ی تلفن ها را می توان از نوع آنالوگ قرار داد. حداقل و حداکثر میزان استفاده این تلفن در دستگاه های کم ظرفیت از 1 داخلی تا 16 داخلی متغیر است. اما اگر دستگاه شما تا ظرفیت 24 داخلی ارتقا یافته است حداقل 8 داخلی آن آنالوگ است که در آن نمی توان از این نوع تلفن استفاده کرد.

این تلفن با 12 کلید DSS می تواند دسترسی سریع به شماره های پرکاربرد را فراهم آورد. اگر این میزان هنوز برای نیاز شما کافی نیست می توانید از ماژول DSS بر روی آن استفاده کنید. این کلید ها را می توان برای شماره گیری سریع، نمایش وضعیت داخلی ها، دسترسی سریع به خطوط شهری و برای نمایش تماس های بدون پاسخ یا کلیدهای میانبر تنظیم کرد. نمایشگر آن تک سطری است و می تواند 16 کاراکتر را نمایش دهد.

  • دارای 12 کلید CO قابل‌برنامه‌ریزی با چراغ LED دورنگ
  • دارای اسپیکر با امکان کنترل صدا
  • موجود در رنگ‌ های سفید و مشکی
  • کلید های دسترسی به ویژگی های LCD

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *