سانترال

معرفی دستگاه سانترال KX-TDA600

دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-TDA600

این روزها، اگر شرکت ها می خواهند در رقابت باقی بماند، نیاز به تکنولوژی و تجهیزات دارند تا بتواند با شرایط واقعی کسب و کار جدید سازگار شوند. سیستم سانترال پاناسونیک مدل KX-TDA600 یک سیستم ارتباطی است که با راه های فوق العاده همه کاره برای ساختن شبکه ارتباطی شرکت شما طراحی شده است. شما می توانید یک سازمان غیرمتمرکز را با استفاده از این دستگاه  متمرکز کنید.

قابلیت اتصال بیسیم به حالت پیشرفته در دستگاه KX-TDA600 طراحی شده است، بنابراین ارتباط با کارکنانی که به طور مداوم در حال حرکت یا دور از میز خود هستند، آسان است. برای کسب و کارهایی که شعب مختلف دارند این سیستم می تواند با استفاده از فن آوری پیشرفته IP، ISDN، یا خدمات T1 پایه شبکه شود.

KX-TDA600 از پست صوتی متمرکز پشتیبانی می کند که تمام مکان های موجود در شبکه پست صوتی پیشرفته و Network BLF را ارائه می دهد که به شما اجازه می دهد وضعیت تمام داخلی ها را در مکان های دیگر مشاهده کنید. KX-TDA600 یک سیستم ارتباطی قدرتمند و همه جانبه است که به راحتی با هر کسب و کار سازگار می باشد و راه حل هایی را فراهم می کند که ارتباطات شما را بهبود می بخشد.

معرفی دستگاه سانترال KX-TDA600

طراحی ماژولار KX-TDA600 به شما امکان می دهد که سیستم را به همان شکلی که نیاز دارید، گسترش دهید. ظرفیت اصلی حداکثر 160 پورت (288 پورت با DXDP1) را فراهم می کند و با توسعه اختیاری، سیستم به حداکثر 640 پورت (960 پورت DXDP2) می رسد. به علاوه با وجود اسلات های موجود روی دستگاه KX-TDA600 شما می توانید به راحتی کارت های گسترش و دسترسی به ویژگی های جدید و همچنین گسترش قابلیت های خود را وارد کنید.

این قابلیت گسترش به این معنی است که شما می توانید قابلیت های سیستم و ویژگی های خود را برای برآورده ساختن نیازهای خود تغییر دهید بدون اینکه نیاز باشد یک سیستم جدید تهیه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *