تلفن سانترال, سانترال

تلفن سانترال پاناسونیک مدل KX-T7665

معرفی تلفن سانترال پاناسونیک مدل KX-T7665

اگر شما هم به دنبال خرید و تهیه دستگاه سانترال برای مجموعه خود هستید حتما می دانید که برخی از تلفن ها هستند که فقط بر روی دستگاه سانترال کار می کنند و اگر آن ها را به خط تلفن شهری وصل کنید، کار نمی کنند. تلفن های هابرید که بر روی داخلی های هایبرید کار می کنند و تلفن های دیجیتال که بر روی داخلی های دیجیتال دستگاه های پر ظرفیت کار می کنند.

تلفن سانترال مدل KX-T7665 یکی از تلفن های دیجیتال است که بر روی داخلی های دیجیتال دستگاه های سانترال پاناسونیک پر ظرفیت مانند سری TDA TED NS کار می کند. این تلفن، گوشی کارمندی است که از قابلیت های خوبی برای مدیریت خطوط بهره مند است.

تلفن سانترال پاناسونیک مدل KX-T7665

برای استفاده از این تلفن روی TDA و TDE از کارت TDA0172 و روی NS500 از کارت NS5172 برای ارتباط داخلی های دیجیتال به مرکز پاناسونیک استفاده می شود. اگر بخواهیم مکانیز کار دستگاه های تلفن دیجیتال را توضیح دهیم باید بگوییم که بر خلاف تلفن های هابرید که از 4 رشته سیم برای انتقال دیتا و صدا استفاده می کنند، این تلفن ها تنها دو رشته سیم دارند که هم صدا و هم دیتا را از طریق آن انتقال می دهند.

این تلفن رومیزی در دو رنگ سفید و مشکی تولید شده که می تواند با هر نوع دکوراسیون اداری ست شود. کیفیت ساخت این مدل تلفن بسیار بالا است. تلفن سانترال مدل KX-T7665 دارای 8 کلید قابل برنامه ریزی است که در هنگام برنامه ریزی دستگاه سانترال خود می توانید قابلیت خاصی را روی آن برنامه ریزی کنید.

نمایشگر این تلفن، دارای یک خط است که قابلیت نمایش 16 کاراکتر را دارد. کیفیت و وضوح صفحه نمایش این مدل بسیار بالاست.

برای راحتی استفاده از این تلفن، قابلیت تنظیم شیب فراهم آمده که می توانید شیب تلفن را با زاویه دید خود تنظیم کنید. همچنین امکان اتصال به دیوار نیز برای استفاده راحت تر در این تلفن وجود دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *