سانترال

معرفی دستگاه سانترال پاناسونیک KX-TDE100

دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-TDE100

سیستم سانترال پاناسونیک مدل KX-TDE100 ترکیبی است ایده آل برای شرکت هایی با 25 تا 65 کاربر که می خواهند از مزایای اتصال به یک مدار PRI یا T-1 بهره مند شوند و همچنین دارای قابلیت اتصال تلفن های IP را دارد.

این سیستم توانایی داشتن تا 4 T-1 یا PRI مدار را دارد و می تواند شماره های DID را جایگزین کند. این سیستم مناسب برای شرکت هایی است که می خواهند به خطوط سنتی POTS متصل شوند.

همچنین برای کسانی که مایل به استفاده از مزایای Voice over IP هستند، سیستم تلفن TDE پاناسونیک می تواند انتخاب بسیار مناسبی باشد و بسیاری از نیازها را برآورده کند. این قابلیت توانایی کنترل شبکه های متعدد را دارد و از پست صوتی متمرکز پشتیبانی می کند.

معرفی دستگاه سانترال KX-TDE100

Voice over IP همچنین می تواند برای شرکت شما در عرصه اقتصادی سودمند باشد، این امکان به شما کمک می کند تا در صورتحساب تلفن خود صرفه جویی کنید و از مالیات سنگین بر روی خطوط تلفن جلوگیری می کند. با استفاده از خطوط SIP، تماسی ساده و ارزان را تجربه کنید. شما همچنین می توانید از تلفن های راه دور به سیستم TDE خود با تلفن های سری NT300 یا SIP تلفن های Polycom Soundpoint متصل شوید.

TDE100 از 96 تلفن دیجیتال مانند تلفن های سری DT300 پاناسونیک یا تلفن های سری KX-T7600 پشتیبانی می کند. این گوشی همچنین دارای 48 عدد داخلی آنالوگ اختصاصی است که تلفن هایی مانند سری KX-T7700 می تواند بر روی آن قرار گیرد.

این سیستم تلفن همچنین با تلفن های بی سیم DECT 6.0 برای پوشش بی سیم حداکثر در دفتر شما سازگار است. شما می توانید تا 128 دستگاه بی سیم را به سیستم خود نصب کنید.

KX-TDE100 شامل کارت CTI Link است که به شما امکان می دهد سیستم تلفن خود را به طور مستقیم از طریق شبکه خود برنامه ریزی کنید. مدیر سیستم می تواند به سیستم وارد شده و تغییرات برنامه را از طریق رایانه خود تغییر دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *