سانترال

معرفی دستگاه سانترال پاناسونیک KX-TDE200

دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-TDE200

دفاتر امروز از سیستم های مخابراتی سنتی به سیستم های ارزان قیمت و انعطاف پذیر IP مهاجرت کرده اند. با استفاده از این مراکز تلفن، کسب و کار ها از رشد سریع برنامه های کاربردی آی پی و جهانی شدن بهره می برند. KX-DTE100 و KX-TDE200 می توانند برای ساخت یک سیستم مخابراتی کامل IP استفاده شوند. KX-TDE100 و KX-TDE200 مجهز به عملکرد استاندارد IP هستند که باعث افزایش کارایی و کاهش هزینه های ارتباطی می شود. آنها همچنین شامل ویژگی های راحت و بسیار موثر مانند عملیات بی سیم، پست صوتی و CTI می باشند.

سیستم تلفن TDE پاناسونیک می تواند بسیاری از نیازهای شما را برآورده کند. سیستم های IP-PBX پاناسونیک برای شرکت هایی که می خواهند از سیستم های قدیمی مهاجرت کنند، یک سیستم کامل IP را ارائه می دهند. این دستگاه ها یک پلت فرم مقیاس پذیر و آسان برای استفاده هستند که به گستره وسیعی از زمینه های کسب و کار برای گسترش در آینده سازگار هستند.

علاوه بر این، این مدل ها از خطوط مخابراتی سنتی نیز پشتیبانی می کنند، به طوری که آنها اجازه می دهند سیستم های آی پی را با سیستم های معمولی نظیر ISDN و خطوط آنالوگ ادغام کنید.

اگر دستگاه فعلی شما سانترال پاناسونیک TDA200 است، می توان آن را با تعویض CPU به دستگاه TDE200 تبدیل کرد تا بتوانید از امکانات تحت شبکه آن استفاده کنید. KX-TDE200 OneNet Pure IP PBX یک سیستم ارتباطی پیشرفته شرکتی است که قابلیت های و ویژگی های IP تلفن را در شبکه های IP محلی فراهم می کند. این پلت فرم ها می توانند با طیف وسیعی از استاندارد های دیجیتال و آنالوگ، دیجیتال و ISDN برای حداکثر انعطاف پذیری پیکربندی شده است.

  • سازگاری IP کامل
  • تا 64 IP اختصاصی تلفن و 32 IP-trunks با کارت DSP اختیاری
  • تا 128 تلفن SIP استاندارد
  • پشتیبانی از سری جدید IP-PT KX-NT300
  • به طور کامل به تمامی امکانات KX-TDA مجهز است
  • اتصال به سرور

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *