تلفن سانترال, سانترال

تلفن سانترال پاناسونیک مدل KX-NT366

معرفی تلفن سانترال پاناسونیک مدل KX-NT366

تلفن سانترال پاناسونیک مدل KX-NT366 یک تلفن IP یا تحت شبکه ی قابل ارتقا با ظاهر فوق العاده مدرن و براق همراه با 24 دکمه قابل برنامه ریزی و صفحه نمایش LCD با 6 خط است. این تلفن آی پی با کیفیت بلندگوی صوتی همراه با قابلیت اتصال اسپیکر و ویژگی لغو صوتی آکوستیک، شما را به ابعاد جدیدی در تجربه صوتی آشنا می کند و برای شما قابلیت های بی نظیری را فراهم می کند.

مدل KX-NT366 با سری NS و TDE سازگار است و امکان دسترسی سریع به طیف کاملی از ویژگی های سیستم تلفن و برنامه های کاربردی را برای کاربران سیستم های تحت شبکه فراهم می کند.

مدیریت ارتباط بین مکان های متعدد و یا کارمندان از راه دور با یک سیستم تحت شبکه امکان پذیر است. این امکان هم می تواند در حال حاضر برای شرکت مفید باشد و هم در آینده قابل ارتقا است. پس اگر شرکت شما بزرگتر شود احتیاج به تعویض دستگاه وجود ندارد و می توانید در بودجه ی خود صرفه جویی کنید.

بهبود بهره وری با ارتباط سازگار و قابل اطمینان از طریق سیستم های تحت شبکه ی مخابراتی امکان پذیر است. راه حل تلفنی پاناسونیک IP، کارکنان و مکان های راه دور شما را به راحتی به مرکز ارتباطات مرکزی شرکت شما متصل می سازد تا به راحتی بتوانید از قابلیت های فراوان سیستم ارتباطی Panasonic خود استفاده کنید.

از آنجا که سیستم تلفن پاناسونیک IP دارای تکنولوژی Power-over-Ethernet یا PoE هستند، شما نیازی به جک تلفن ندارید. شما می توانید تلفن های دفتر خود را به هر مکانی که می خواهید به راحتی با اتصال به یک پورت داده دیگر حرکت دهید برای این کار به هیچ شماره تلفن یا افزونه های جدیدی نیاز نیست. این یک مزیت بزرگ برای هر کسب و کار با توجه به رشد است.

  • صفحه نمایش LCD با 6 خط
  • پشتیبانی از پروتکل Ethernet (PoE) / Hybrid Corded IP Phone
  • بلندگوی داخلی، انتقال تماس، شماره گیری خودکار، نگه داشتن کلیدی پیمایش، خاموش، فلش، شماره گیری مجدد، FWD / DND
  • ثبت تماس گیرنده، پیام WaitinG LED، کنفرانس تلفنی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *