تلفن سانترال

تلفن سانترال پاناسونیک مدل KX-UT123B

معرفی تلفن سانترال پاناسونیک مدل KX-UT123B

تلفن سانترال پاناسونیک مدل KX-UT123B یک تلفن هوشمند مبتنی بر PoE ارائه می دهد که تماس صوتی گسترده و 2 حساب SIP را ارائه می دهد. ترمینال اترنت دو پورت 10/100 PoE اجازه می دهد از طریق یک کابل شبکه یک قطعه، به وسیله ی KX-UT123B به کامپیوتر خود متصل شوید و بتوانید صدا و داده ها را تنها با یک پورت RJ45 دریافت کنید.

ال سی دی بزرگ و دارای نور پس زمینه 242×55 پیکسل در این تلفن به اندازه کافی واضح است تا کاربردهای حیاتی را نمایش دهد و این امر باعث می شود کهاین مدل گوشی برای استفاده و نصب آسان باشد.

سری UT ویژگی هایی با کیفیت بالا را برای کیفیت صدای دقیق از طریق گوشی، بلندگو یا هدست اختیاری ارائه می دهد. ویژگی لغو اکو همراه با آکوستیک روم در این تلفن، گسترش یافته که باعث افزایش کیفیت صدا می شود.

تلفن سانترال پاناسونیک مدل KX-UT123Bتمام گوشی های این سری سازگار با پهنای باند همراه با بلندگوهای داخلی، میکروفون و بلندگوهای با کیفیت هستند. تلفن های سری UT برای انتخاب خدمات میزبانی، می تواند امکان درب باز کن را روی آن فعال کرد.

کارکنان با مشتری در فروش یا سرویس های دیگر خدمات می توانند پس از استفاده از برنامه های مدیریت تماس مبتنی بر وب و مبتنی بر وب و ویژگی های خدماتی بهبود یافته و به مشتریان خدمات بهتر و کارآمد تر دسترسی پیدا کنند.

سری UT مانند تمامی گوشی های موجود در سری SIP پاناسونیک در حال حاضر بر روی سیستم عامل های BroadSoft® BroadWorks® و Digium® Asterisk® تأیید شده است. تلفن های SIP پاناسونیک یک راه حل اثبات شده و مقرون به صرفه برای شرکت های کوچک و متوسط می باشد که با استفاده از آخرین فن آوری های PBX پیکر بندی شده است.

تلفن پاناسونیک مدل SIP KX-UT123 به عنوان یک تلفن اداری، مناسب برای پذیرش و یا اتاق های هتل است. این دستگاه SIP استاندارد شامل مجموعه ای از ویژگی های غنی از جمله یک صفحه نماد الفبایی، شناسه تماس گیرنده، ورود به سیستم، ارتباط تلفنی 3 طرفه و بسیاری از ویژگی های دیگر ارائه شده توسط ارائه دهنده سرویس SIP-PBX، Asterisk یا Broadsoft می باشد.a

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *