سانترال

معرفی دستگاه سانترال پاناسونیک KX-TEB308

دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-TEB308

دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-TEB308 سیستم پیشرفته Hybrid PBX است که می تواند به طور موثر تمام نیازهای ارتباطی شخصی و تجاری شما را تامین کند. این سیستم از 3 خطوط خارج (CO) و 4 Hybrid و 4 SLT Extensions پشتیبانی می کند. این سیستم ویژگی هایی را فراهم می کند که می تواند نیاز های پیچیده ی کاربران را با هزینه ای کاملا اقتصادی برطرف نماید.

شما حتی می توانید انواع دستگاه های ارتباطی مانند تلفن های بی سیم، دستگاه های پاسخگو، مودم های رایانه، تایید کننده کارت اعتباری، دستگاه های فکس و هر دستگاه دیگری که با خطوط تلفن معمولی کار می کند را به دستگاه سانترال متصل کنید.

پاناسونیک KX-TEB308 EPABX همراه با ویژگی های بسیاری است که آن را برای یک کسب و کار کوچک و یا دفتر خانه که نیاز به سیستم انعطاف پذیر با درجه بالایی از پیچیدگی دارد، تبدیل به انتخابی ایده آل می کند.

معرفی دستگاه سانترال پاناسونیک KX-TEB308

پاناسونیک KX TEB308 PBX یک سیستم ترکیبی پیشرفته طراحی شده برای تامین نیازهای ارتباطی خانه یا دفتر است. قابلیت هایی شامل هولد، کنفرانس تلفنی، درب بازکن، گزارش عملکرد تماس و قابلیت های بسیار زیاد دیگری است که باعث می شود عملیات کسب و کار شما بسیار ساده تر و مقیاس پذیر تر شود.

طراحی جمع و جور و ساختار قوی این سانترال پاناسونیک رومیزی PBX تضمین می کند که می توانید آن را در هر مکانی با کمترین اشغال فضا قرار دهید. این دستگاه دارای 3 خط CO و 8 داخلی است که می تواند برای مجموعه های کوچک مناسب باشد. ابعاد کلی این واحد 368 X 117 X 284 و وزن آن حدود 3.5 کیلوگرم است.

این سیستم با سرویس Caller ID (اختیاری) سازگار است، که به کاربر اجازه می دهد تا اطلاعات تماس گیرنده را قبل از پاسخ دادن به تماس، برای مدیریت تماس بهتر مشاهده کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *