تلفن سانترال

تلفن تحت شبکه پاناسونیک مدل KX-HDV130

تلفن رومیزی پاناسونیک مدل KX-HDV130

تلفن رومیزی پاناسونیک مدل KX-HDV130 یک تلفن SIP 2 خط است که برای پاسخگویی به نیازهای هر کسب و کار که به یک تلفن معتبر و قابل اعتماد نیاز دارد، طراحی شده است. KX-HDV130 تلفن سانترال پاناسونیک است که تلفنی تحت شبکه یا SIP است که قابلیت پشتیبانی از دو خط را دارد. این تلفن برای هر کاربر یک تعادل ایده آل بین کیفیت بالا، قابلیت اطمینان و ارزش خرید ارائه می کند.

با استفاده از کیفیت صوتی با کیفیت بالا و توانایی ارائه وضوح بلندگو Full-duplex، این واحد SIP مقرون به صرفه می تواند نیازهای هر کسب و کار را تامین کند. این تلفن دارای دو پورت LAN است.

گوشی اداری پاناسونیک مدل KX-HDV130 استاندارد تلفن ثابت با استفاده از موفقیت برجسته تلفن های KX-UT113 / 123، همان تعادل کم هزینه و با کیفیت بالا را در کنار تعدادی از ویژگی های با ارزش دیگر ارائه می کند.

تلفن تحت شبکه پاناسونیک مدل KX-HDV130

KX-HDV130 طراحی شده برای خریداران کسب و کار که از خواهان بودجه مناسب در مقابل امکانات بسیار خوب هستن، است و عملکرد قابل انعطاف آنها را برای کسب و کارشان فراهم می کند، KX-HDV130 ارتباطات حرفه ای را از هر زمان دیگری بیشتر قابل دسترسی می کند. همانطور که هر صاحب کسب و کار می داند، هزینه اولیه خرید گوشی تنها بخشی از داستان است. KX-HDV130 برای به دست آوردن صرفه جویی در هزینه های طولانی مدت به دلیل سهولت نصب، استفاده و نگهداری آن، مدیریت می شود. این تلفن دارای 2 اکانت sip با صفحه نمایش 132*64 پیکسلی و دو پورت شبکه اترنت می باشد و از قابلیت Poe و کیفیت صدای HD پشتیبانی می کند.

    2 SIP accounts

    132 x 64 pixel 2.3 inch graphical LCD with backlight

    HD Voice (G.722)

    Up to 500 phonebook

    3-way conference call support

    Compatible with Broadsoft UC one

    2 x 10/100M ports, PoE

    Low standby power consumption

    XML Application Interface

    2 Programmable keys / Line keys

    Plug and Play configuration

    Changeable angle stand

    Wall mounting (Optional)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *