سانترال

انواع سانترال پاناسونیک

انواع سانترال پاناسونیک

سانترال یک مرکز تلفن اختصاصی برای یک شرکت یا مجموعه است. این دستگاه می تواند به مدیریت خطوط تلفن کمک کند و باعث راحتی کار شود.

دستگاه های سانترال امروزه جای خود را در شرکت های کوچک و بزرگ پیدا کرده اند و با توجه به پیشرفت ارتباطات لزوم استفاده از آن ها در همه ی کسب و کار ها وجود دارد. این دستگاه با امکانات مختلفی که دارد می تواند حکم یک مرکز مخابرات کوچک در هر مجموعه را داشته باشد.

دستگاه های سانترال در مدل های مختلفی با ظرفیت های گوناگون طراحی و تولید شده که می تواند مناسب برای مجموعه های کوچک یا شرکت های بزرگ و چند شعبه باشد.

تقسیم بندی سانترال پاناسونیک از نظر ظرفیت و پورت های ورودی و خروجی به دو نوع کم ظرفیت و پر ظرفیت است. سانترال های کم ظرفیت مناسب برای مجموعه ها و شرکت های کوچک است. سانترال های پر ظرفیت مناسب برای مجموعه های بزرگ با تعداد پرسنل زیاد است. سری TDA، TDE و NS دستگاه های پر ظرفیت پاناسونیک هستند.

انواع سانترال پاناسونیک

سانترال های تحت شبکه نوع دیگری از سانترال است که قابلیت های IP را پشتیبانی می کند. دستگاه مرکز تلفن تحت شبکه ی پاناسونیک یک سیستم سوئیچینگ مخابراتی مخصوص مجموعه ها است که سوئیچ بین VoIP (Voice over Internet Protocol یا IP) را در خطوط محلی برقرار می کند. سانترال های IP از یک شبکه برای انتقال داده و صدا بهره می برند.

از مهم ترین مزایای دستگاه های تحت شبکه، رایگان بودن ارتباط بین دو مجموعه می باشد. به این وسیله می توان دستگاه های سانترال شعبات مختلف مجموعه در سراسر کشور و حتی دنیا را با هم لینک کرد تا تماس های بین مجموعه مانند تماس های داخلی محسوب شود.

سانترال های مدل TDE100، TDE200، TDE600 و سانترال های سری NS از جمله دستگاه های تحت شبکه ی پاناسونیک هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *