سانترال

نحوه نصب سانترال

نحوه نصب سانترال پاناسونیک

سانترال دستگاه مخابراتی است که می تواند خطوط تلفن معمولی یا شهری را بین سیستم تلفن داخلی هر مجموعه به اشتراک بگذارد.

سانترال در مدل های مختلفی طراحی و تولید شده که هر کدام ظرفیت های متنوعی دارند. ظرفیت به تعداد خطوط شهری و داخلی پشتیبانی شده از طرف دستگاه سانترال گفته می شود که البته به وسیله کارت های ارتقا قابل افزایش است.

برای نصب و راه اندازی این دستگاه باید اطلاعات تخصصی در این حوزه داشته باشید. در این بخش به طور خلاصه می خواهیم مراحل راه اندازی این دستگاه را شرح دهیم:

در ابتدا باید تعداد خطوط شهری و داخلی مورد نیاز مجموعه را برآورد کنید تا بتوانید دستگاهی متناسب با نیاز خود تهیه کنید تا بیشترین بهره وری را نسبت به بودجه ی در نظر گرفته شده داشته باشید.

نحوه نصب سانترال

پس از انتخاب دستگاه باید محلی مناسب برای استقرار دائمی آن در نظر بگیرید. با توجه به حساسیت دستگاه و همچنین کابل کشی ها نمیتوان مکان دستگاه را زیاد تغییر داد. مکان در نظر گرفته شده باید عاری از هرگونه رطوبت و گرد و خاک باشد تا کمترین آسیب به دستگاه وارد شود. سپس باید نقشه ای تهیه کنید تا مسیر خطوط مخابراتی تا سانترال و همچنین خطوط داخلی تا میز کاربران را تعیین کند.

هر کدام از دستگاه های سانترال پاناسونیک دستور عمل نصبی دارد که دفترچه راهنمای نصب یا User Manual آن درج شده است. شما می توانید دفترچه نصب هر کدام از دستگاه ها را در قسمت کاتالوگ مربوط به هر محصول دانلود کنید.

پس از مطالعه دفترچه و نصب دستگاه، می توانید کارت های اختیاری دستگاه را روی آن قرار دهید. پس از انجام این مراحل نوبت به برنامه ریزی سانترال از طریق سیستم کامپیوتری یا از طریق تلفن اپراتوری است.

شرکت ایده آل گستر با برگزاری کلاس های آموزش سانترال به تفکیک تلاش دارد تا بستری برای آموزش و اشتغال زایی فراهم کند. دوره های این مجموعه شامل :

  • دوره مقدماتی آموزش سانترال
  • دوره آموزش دستگاه های سری TDA
  • دوره آموزش دستگاه های سری TDE
  • دوره آموزش VOIP
  • دوره آموزش TVM
  • دوره آموزش دستگاه های سری NS

برای ثبتنام در کلاس های این مجموعه می توانید با شماره 02181010 تماس بگیرید و یا برای اطلاعات بیشتر به بخش دوره های آموزش سانترال مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *