تلفن سانترال, سانترال

تلفن سانترال پاناسونیک مدل KX-HDV130

تلفن سانترال پاناسونیک مدل KX-HDV130

تلفن سانترال پاناسونیک مدل KX-HDV130 یک SIP تلفن 2 خط است که برای پاسخگویی به نیاز هر کسب و کار که نیاز به یک تلفن قابل اعتماد دارد، طراحی شده است. تلفن مدل KX-HDV130 یک SIP تلفن 2 خطی است که برای کاربر یک تعادل ایده آل با کیفیت بالا، قابلیت اطمینان و ارزش بالا نسبت به بودجه را ارائه می کند. تلفن پاناسونیک مدل HDV130 دارای 2 داخلی SIP است و از کیفیت صدای HD پشتیبانی می کند.

تلفن مدل KX-HDV130 دارای دو پورت LAN می باشد. با استفاده از کیفیت صوتی بالا و توانایی ارائه صدا با استفاده از بلندگوی Full-duplex، این واحد SIP مقرون به صرفه می تواند نیازهای هر کسب و کار را تامین کند. این تلفن دارای دو کلید قابل برنامه ریزی و قابلیت کنفرانس است.

همانطور که هر صاحب کسب و کار می داند، هزینه اولیه خرید گوشی تنها بخشی از داستان است. KX-HDV130 برای به دست آوردن صرفه جویی در هزینه های طولانی مدت، سهولت نصب، استفاده و نگهداری آسان را برای این تلفن تعبیه کرده است. دفترچه تلفن این گوشی 500 تایی است.

تلفن سانترال پاناسونیک مدل KX-HDV130

این گوشی تلفن بدون تاخیر در حال اجرای اهداف است و قابلیت اطمینان بی نظیری دارد، به این معنی که هزینه های نگهداری به حداقل مطلوب می رسد. زمانی که در حالت آماده به کار است گوشی مصرف پایینی از انرژی را دارد و همین باعث کاهش هزینه ها می شود. KX-HDV130 ارتباطات حرفه ای را از هر زمان دیگری بیشتر قابل دسترسی می کند.

    2 SIP accounts

    132 x 64 pixel 2.3 inch graphical LCD with backlight

    HD Voice (G.722)

    Up to 500 phonebook

    3-way conference call support

    Compatible with Broadsoft UC one

    2 x 10/100M ports, PoE

    Low standby power consumption

    XML Application Interface

    2 Programmable keys / Line keys

    Plug and Play configuration

    Changeable angle stand

    Wall mounting (Optional)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *