سانترال

سانترال ارزان

سانترال ارزان پاناسونیک

دستگاه سانترال، مرکز مخابراتی کوچکی است که برای مجموعه ها و شرکت ها بزرگ و کوچک مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه می تواند مدیریت خطوط شهری و تماس ها را به عهده بگیرد و قابلیت های خوبی را جهت بهبود روابط تلفنی در اختیار مجموعه ها قرار می دهد.

تصور کنید مجموعه ای با 30 پرسنل وجود دارد که تنها 10 خط شهری دارد. تهیه خطوط شهری به تعداد پرسنل هم هزینه ها را بالا می برد و هم مدیریت این تعداد خط سخت یا حتی غیر ممکن است. علاوه بر این ها، محدودیت های مخابراتی وجود دارد که اجازه تهیه این تعداد خط را نمی دهد.

با استفاده از دستگاه سانترال، خطوط شهری در پورت ورودی وارد دستگاه می شوند و در قسمت خروجی داخلی ها را ارائه می دهد. علاوه بر تشکیل سیستم تلفن داخلی این دستگاه امکانات بسیار گسترده ای را در اختیار کاربران قرار می دهد که هر مجموعه ی کوچک و بزرگی را ملزم به استفاده از آن می کند.

دستگاه سانترال پاناسونیک در مدل های مختلفی طراحی و تولید شده است که هر کدام می توانند تامین کننده نیاز طیفی از کسب و کارها باشند. دستگاه های سانترال کم ظرفیت مناسب برای مجموعه های کوچک تا متوسط هستند. این دستگاه ها در ظرفیت نهایی خود می توانند 8 خط شهری و 24 خط داخلی را ساپورت کنند. با وجود قیمت بسیار مناسب و اقتصادی که این دستگاه ها دارند می توانند پیشرفته ترین و به روز ترین قابلیت ها را در اختیار کاربران خود قرار دهند.

علاوه بر این ها شما برای صرفه جویی بیشتر در هزینه ها می توانید تلفن های ارزان قیمت نوع آنالوگ را برای داخلی های مختلف قرار دهید. تفاوت اصلی این تلفن ها با تلفن های اپراتوری مخصوص سانترال، این است که نمی توانند به طور مستقیم خط شهری آزاد کنند و باید برای گرفتن شماره 0 یا 9 را فشار داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *