سانترال

سانترال مناسب برای شرکت های بزرگ

سانترال های پر ظرفیت

سانترال مرکز تلفنی است که می تواند خطوط شهری تلفن را نظم بخشد و کار مدیریت آن ها را برای مجموعه های کوچک و بزرگ آسان کند. این دستگاه می تواند خطوط شهری را بین پرسنل به اشتراک بگذارد. به این ترتیب حتی اگر تعداد خطوط داخلی به تعداد کارمندان نباشد باز هم تمامی پرسنل امکان دسترسی به خطوط شهری را خواهند داشت. سانترال سیستم تلفن داخلی تشکیل می دهد که امکان تماس داخلی یا درون سازمانی بین کارمندان را به صورت رایگان ممکن می سازد. علاوه بر این ها امکانات دیگری از جمله اپراتور گویا، امکان درب باز کن روی تلفن ها، ترنسفر، هولد تماس ها و…. بر روی دستگاه سانترال قابل اجرا است که برای هر مجموعه ای کارآمد و مفید است.

سانترال مناسب برای شرکت های بزرگ

مدل های مختلفی از دستگاه سانترال وجود دارد که هر کدام ظرفیت و قابلیت های مخصوص به خود را دارد. دستگاه های سانترال کم ظرفیت مناسب برای مجموعه های کوچک تا متوسط هستند. اما اگر شما مجموعه ای بزرگ را مدیریت می کنید دستگاه های پر ظرفیت سانترال پاناسونیک برای نیاز شما مناسب است. این دستگاه ها تعداد بیشتری خطوط شهری و داخلی را در اختیار کاربران قرار می دهد و همچنین امکانات آن برای شرکت های بزرگ که تعداد مشتری پشت خط زیادی دارند مناسب است. دستگاه های سریTDA و TDE از جمله دستگاه های پر ظرفیت هستند.

علاوه بر این دستگاه های پر ظرفیت و تحت شبکه پاناسونیک مناسب برای مجموعه هایی با چند شعبه در نقاط مختلف دنیا هستند. دستگاه های سانترال تحت شبکه قابلیت لینک شدن با هم را دارند که باعث تماس ارزان بین شعبات مختلف شرکت می شود. دستگاه های سری TDE و NS قابلیت های تحت شبکه یا IP دارند. این دستگاه ها قیمتی بالاتر از دستگاه های کم ظرفیت دارند ولی امکانات و قابلیت های بیشتری را نسبت به مدل های کم ظرفیت ارائه می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *