سانترال

تفاوت TDA100 و TDA100D

تفاوت سانترال پاناسونیک TDA100 و TDA100D

سانترال دستگاهی است که این روز ها می توان آن را در هر شرکت کوچک و بزرگی مشاهده کرد. امکانات بی نظیر دستگاه سانترال هر مجموعه ای را ملزم به استفاده از آن می کند تا روابط تلفنی خود را با مشتریان بهبود بخشند. اشتراک گذاری خطوط تلفن بین همه ی کارمندان از مهمترین امکانات دستگاه مرکز تلفن سانترال است. دستگاه های سانترال پر ظرفیت مناسب برای استفاده در ارگان ها و شرکت های بزرگ است.

پاناسونیک یکی از قدیمی ترین شرکت های تولید کننده سانترال است که از دیرباز تا کنون مشغول به طراحی و تولید این باکس های مخابراتی است. در حال حاضر به روز ترین دستگاه های سانترال موجود در بازار از برند پاناسونیک است که پیشرفته ترین قابلیت ها را در اختیار کاربران قرار می دهد.

تفاوت TDA100 و TDA100D

دستگاه سانترال پاناسونیک TDA100 یکی از دستگاه های پر ظرفیت برند پاناسونیک است که از قابلیت های خوبی برای ارگان های بزرگ بهره می برد. این دستگاه به تنهایی یک باکس خالی است و توانایی مدیریت هیچ خط و داخلی را ندارد. تنها با گذاشتن کارت ها می توان از قابلیت های آن بهره برداری کرد. بر روی این دستگاه 5 اسلات خالی قرار دارد که می توان کارت های شهری و داخلی و سایر کارت های اختیاری را روی آن قرار داد. در نهایت ظرفیت، TDA100 می تواند 64 شهری و 128 داخلی را ارائه دهد.

اگر این ظرفیت برای نیاز شما کافی نیست می توانید دستگاه TDA100D را خریداری کنید. این دستگاه دارای 7 اسلات خالی است که می تواند کارت بیشتری ساپورت کند و در نتیجه ظرفیت بیشتری را در اختیار کاربران قرار دهد. علاوه بر این در دستگاه TDA100 معمولی کارت های آنالوگ تنها 16 تایی هستند. در دستگاه TDA100D کارت آنالوگ 24 تایی وجود دارد که می تواند تعداد داخلی آنالوگ بیشتری ارائه دهد. همچنین در دستگاه TDA100D بدون اشغال کردن اسلات می توان کارت شهری دیگری را روی کارت شهری قبلی قرار داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *