سانترال

مزایای استفاده از سانترال

مزایای سانترال پاناسونیک

سانترال مرکز مخابراتی مخصوص به مجموعه ها و شرکت ها است که می تواند کار مدیریت خطوط را آسان کند. این دستگاه پیشرفته برای ارتباطات گسترده مورد استفاده قرار می گیرد و یک دروازه جدید برای فرصت های بیشتر در آینده را پیش روی شما قرار می دهد.

 با استفاده از این مرکز دیگر احتیاج به تهیه خطوط شهری به تعداد پرسنل نیست. مثلا دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-TES824 می تواند با گرفتن 3 خط شهری 8 داخلی ارائه دهد، یعنی 8 نفر پرسنل با تلفن روی میز خود به هر سه خط شهری دسترسی خواهند داشت.

مزایای استفاده از سانترال

 

این دستگاه ها در ظرفیت های مختلفی تهیه شده اند که هر کدام می تواند برای طیفی از نیاز ها مناسب باشد. دستگاه های سانترال کم ظرفیت شامل دو مدل KX-TES824 و KX-TEM824 است که مناسب برای شرکت های کوچک تا متوسط است. همانطور که در بالا گفته شد ظرفیت اولیه این سیستم ها 3 به 8 است. اما یکی از مهمترین مزایای دستگاه های سانترال قابلیت ارتقای آن ها است. یعنی اگر تعداد خطوط یا داخلی بیشتر شد شما می توانید به وسیله ی کارت های ارتقا ظرفیت را افزایش دهید. مثلا دو دستگاه کم ظرفیت پاناسونیک در ظرفیت نهایی خود می توانند 8 خط شهری و 24 داخلی را ساپورت کنند.

دستگاه های پر ظرفیت شامل سه سری TDA، TDE و NS است. سری TDA و TDE باکس خالی هستند و با استفاده از کارت ها می توانند ظرفیت های متنوعی را ارائه می دهند. دو سری TDE و NS دستگاه های آی پی هستند و قابلیت های تحت شبکه را ساپورت می کنند.

شرکت ایده آل گستر، نمایندگی محصولات مخابراتی و اداری پاناسونیک در ایران است که انواع مراکز تلفن سانترال پاناسونیک را با ظرفیت های مختلف و امکانات بیشمار در اختیار مشتریان گرامی قرار می دهد. تمامی دستگاه های سانترال ارائه شده توسط این شرکت دارای یکسال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *