تلفن سانترال, سانترال

گوشی سانترال پاناسونیک قیمت

تلفن سانترال پاناسونیک

سانترال دستگاهی مخابراتی است که این روز ها می توانید آن را در هر مجموعه تجاری کوچک و بزرگی مشاهده کنید. این دستگاه به گونه ای خطوط تلفن شهری را مدیریت می کند که خطوط شهری بین داخلی ها توزیع می شود. شما می توانید دسترسی و محدودیت های هر یک از داخلی ها را به طور مجزا تعیین کنید. همچنین مسیر ارتباط تلفنی برای مشتری را بسیار سهل و آسان می کند و تجربه ای خوب از تماس با شرکت مورد نظر را به کاربر ارائه می دهد.

سانترال می تواند امکانات دیگری نظیر اپراتور گویا، صف انتظار، تماس داخلی رایگان، امکان تعریف ساعات استراحت و تعطیلی شرکت و … را در اختیار کاربر قرار دهد.

گوشی سانترال پاناسونیک قیمت

برای انتخاب دستگاه مناسب برای مجموعه تجاری خود مهمترین پارامتر، تعداد خطوط شهری و داخلی ها است. دستگاه های کم ظرفیت برای مراکز کوچک تا متوسط مناسب هستند و قیمتی مقرون به صرفه هم دارند. دستگاه های سانترال پر ظرفیت برای مجموعه های بزرگ مناسب هستند که تعداد بیشتری خطوط شهری و داخلی را ساپورت می کنند.

بعد از تهیه دستگاه، تهیه تلفن قدم بعدی است. برای خرید تلفن های مخصوص سانترال ی اپراتوری-مدیریتی باید بر حسب تکنولوژی دستگاه سانترال آن را انتخاب کرد. دستگاه های کم ظرفیت مانند سانترال پاناسونیک KX-TES824 و KX-TEM824 دستگاه هایی با تکنولوژی هایبرید هستند که باید روی آن ها تلفن های هایبرید استفاده شود.

دستگاه های پر ظرفیت یا دیجیتال هستند و یا تحت شبکه. مثلا سری TDA دیجیتال است که باید تلفن های دیجیتال روی آن ها استفاده کرد. دستگاه های سری NS و TDE دارای تکنولوژی IP هستند و باید روی آن ها از تلفن های تحت شبکه SIP و یا IP استفاده کرد. این تلفن ها معمولا قیمتی بالاتر از تلفن های معمولی دارند و بسته به امکاناتی که به کاربر رائه می کنند ممکن است گرانتر باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *