تلفن سانترال, سانترال

تلفن سانترال بیسیم

تلفن سانترال بیسیم پاناسونیک

سانترال دستگاهی مخابراتی است که می تواند خطوط تلفن مجموعه های کوچک و بزرگ را مدیریت کند. با استفاده از این دستگاه می توانید سیستم خطوط داخلی شرکت خود را راه اندازی کنید و خطوط تلفن را بین تمامی داخلی ها به اشتراک بگذارید تا بدون دردسر تمامی پرسنل روی میز خود بتوانند از تلفن استفاده کنند.

علاوه بر این ها، شما می توانید بر اساس سمت پرسنل مختلف میزان دسترسی آن ها را به خطوط تعیین کنید و محدودیت هایی همچون صفر بند یا دو صفر بند یا حتی محدودیت تماس با خطوط شهری را اعمال کنید. این محدودیت ها و دسترسی ها در لایه ی برنامه ریزی دستگاه توسط تکنسین صورت می گیرد.

بر روی داخلی های مختلف باید تلفن قرار گیرد تا مانند هر خط شهری معمولی بتوان تماس و مکالمه برقرار کرد. انتخاب تلفن نیز مانند اعمال محدودیت باید بر اساس سمت شخص تعیین می گردد. برای مثال تلفن های مدیریتی یا اپراتوری که دسترسی های زیادی مانند مشاهده داخلی های اشغال یا دسترسی مستقیم به خطوط دارند معمولا برای شخص مدیر و منشی مجموعه که تلفن ها را وصل می کند در نظر گرفته می شود.

تلفن سانترال بیسیمتلفن های اپراتوری برای هر دستگاهی متفاوت است، مثلا برای دستگاه های کم ظرفیت سانترال پاناسونیک تلفن اپراتوری هایبرید مورد استفاده قرار می گیرد و برای دستگاه های پر ظرفیت بستگی به نوع آن تلفن های سری DT یا NT استفاده می شوند.

برای اشخاصی که کار خاصی با تلفن ندارند می توان از تلفن های آنالوگ استفاده کرد. این تلفن ها همان گوشی های ساده ای هستند که ما در منزل نیز از آن ها استفاده می کنیم. توجه داشته باشید که این تلفن ها باید بر روی داخلی آنالوگ مورد استفاده قرار گیرند.

اگر قصد استفاده از تلفن بیسیم روی برخی از داخلی ها را دارید باید توجه کنید تمامی تلفن های بیسیم قابلیت قرار گیری روی داخلی های آنالوگ سانترال را دارند. این گونه تلفن ها برای افرادی که در شرکت دائما در حال حرکت و سرکشی هستند استفاده می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *