سانترال

سانترال پاناسونیک ns500

دستگاه سانترال پاناسونیک ns500

سانترال مرکز مخابراتی کوچکی است که می تواند با توجه به ظرفیت خود سیستم تلفن داخلی راه اندازی کند و تمامی خطوط شهری را تقسیم و توزیع کند. با توجه به پیشرفت تکنولوژی در تلفن ها، عدم استفاده از دستگاه سانترال و مدیریت خطوط می تواند تمامی مشتریان شما را به سمت رقیبان سوق دهد.

سانترال دستگاهی است که خطوط شهری معمولی به آن وارد می شود و در قسمت خروجی خطوط داخلی از آن خارج می شود. شما می توانید با استفاده از این دستگاه محدودیت یا دسترسی هر پرسنل را مشخص کنید.

انتخاب دستگاه سانترال، نیازمند شناخت کافی از مجموعه و نیاز های آن است. با توجه به تعداد خطوط شهری و داخلی می توان ظرفیت دستگاه سانترال مورد نیاز را محاسبه کرد. علاوه بر این باید قابلیت های دیگر را نیز ارزیابی کرد. به طور مثال امکان اپراتور گویا که داخلی های مختلف را معرفی می کند و یا قابلیت های تحت شبکه ی دستگاه های سانترال.

سانترال پاناسونیک ns500

اگر نیازمند دستگاه سانترال تحت شبکه هستید، دستگاه سانترال پاناسونیک سری TDE شامل مدل های TDE100 و TDE200 و TDE600 و همچننن دستگاه های سری NS شامل مدل های NS300 و NS500 و NS700 و NS1000 انتخاب های مناسبی برای شما هستند. توجه داشته باشید که این دستگاه ها ظرفیت متفاوتی دارند و باید ارزیابی درستی نبت به مجموعه خود و پیشرفت و ارتقای آن داشته باشید.

سانترال پاناسونیک NS500 از سری NS برای منطقه خاورمیانه طراحی شده و در بازار ایران موجود است. این دستگاه برای کسب و کار های کوچک و متوسط (تا ۲۵۰ کاربر) و شعب و مراکز شرکت های بزرگ ایده آل است و می تواند ارتباط بین شعب مختلف شرکت در هر کجای دنیا را رایگان برقرار کند. همچنین این دستگاه امکان افزایش تعداد خطوط داخلی تا ۲۸۸ کاربر (۱۶۰ داخلی با DXDP و ۱۲۸ داخلی SIP و IP) دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *