تلفن سانترال, سانترال

تلفن سانترال چگونه کار می کند؟

مکانیزم کار تلفن سانترال

با توجه به ازدیاد مراکز تجاری و همچنین تعداد پرسنل زیادی که در آن ها کار می کنند استفاده از دستگاه های سانترال اجتناب ناپذیر است. حتما می دانید که تهیه خطوط مخابراتی به تعداد پرسنل هم بر خلاف محدودیت های مخابراتی است و هم مدیریت آن ها بسیار سخت است. تصور کنید با 20 قبض تلفن به طور همزمان رو به رو شوید.

دستگاه سانترال می تواند تعداد محدودی خط مخابراتی را بین سیستم تلفن داخلی شرکت توزیع کند. در قسمت ورودی خطوط تلفن ثابت به این دستگاه وارد می شوند و در قسمت خروجی خطوط داخلی خارج می شود که با کابل کشی می تواند به میز هر کدام از پرسنل برسد. به این ترتیب تمامی پرسنل شما با همان تعداد محدود خط می توانند به تلفن دسترسی داشته باشند. دستگاه های کم ظرفیت سانترال پاناسونیک می توانند در ظرفیت نهایی خود، 8 خط شهری و 24 داخلی را ساپورت کنند. اگر نیاز شما بیش از این تعداد است. باید از دستگاه های پر ظرفیت سانترال پاناسونیک مانند سری TDA و TDE استفاده کنید.

تلفن سانترال چگونه کار می کند؟

علاوه بر این مدیریت خطوط از طریق این دستگاه به راحتی انجام می شود. شما می توانید هر داخلی را بر اساس سیاست های کاری کارمند مورد نظر برنامه ریزی کنید تا به طور مثال برای برخی کارمندان صفر یا دو صفر را ببندید و یا حتی برخی کارمندان فقط به تماس داخلی دسترسی داشته باشند. همچنین دسترسی های اضافه نیز می تواند برای برخی از افراد شاغل در شرکت در نظر گرفته شود.

تلفن های اپراتوری سانترال با وجود دسترسی های اضافه ای که دارند بیشتر برای مدیریت و منشی و همچنین اپراتور های تلفن انتخاب می شوند. با توجه به قیمت تقریبا بالای این تلفن ها، خرید این نوع تلفن برای همه ی کارمندان صرفه اقتصادی ندارد. می توانید برای بقیه کارمندان که کارکرد زیادی با تلفن ندارند تلفن های آنالوگ انتخاب کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *