تلفن سانترال

تلفن پاناسونیک مدل KX-T7730

تلفن پاناسونیک مدل KX-T7730

تلفن سانترال مدل 7730

به جرات می توان گفت که برند پاناسونیک یکی از بهترین برند های در زمینه سیستم های مخابراتی اعم از سانترال گوشی تلفن رومیزی تلفن های بیسیم و… می باشد.شما برای اینکه در محل کار خود سانترال های کم ظرفیت پاناسونیک را راه اندازی کنید نیاز به یک گوشی اپراتوری و یا گوشی مادر دارید. گوشی اپراتوری KX-T7730 تلفن مادر سانترال های کم ظرفیت(KX-TES824 KX-TEM824) می باشد. وجود یکی از این گوشی ها برای راه اندازی سانترال شما الزامی می باشد.تلفن سانترال مدل 7730 یک گوشی هیبراید(دوگانه)بوده که به علت طراحی زیبا و دکمه های CO کنار گوشی و روش استفاده این گوشی ها در اکثر ادارات بسیار پر کاربرد می باشند.

تلفن سانترال 7730 این امکان را به شما می دهد که سانترال خود را بدون نیاز به کامپیوتر و نرم افزار به راحتی برنامه ریزی کنید. این گوشی تلفن قابلیت نصب کنسول مدل KX-T7740 را در کنار خود دارد که با نصب این کنسول شما میتوانید 48 کلید به کلید های قابل برنامه ریزی خود اضافه نمایید . پایه زیرین این دستگاه در سه حالت قرار میگیرد که با قرار گیری در حالتهای مختلف شما میتوانید ارتفاع گوشی خود را کم و زیاد نمایید .

 

از دیگر قابلیت های این دستگاه میتوان به امکان نصب هدست بر روی گوشی اشاره نمود . در گوشی مدل KX-T7730 همه چیز برای یک کاربری آسان فراهم میباشد . با گوشی های تلفن پاناسونیک از ارتباط خود لذت ببرید .از دیگر امکانات این گوشی میتوان طراحی با کیفیت عالی ، قابل استفاده به عنوان گوشی تلفن اپراتوری برای سانترال های TEM824 و TES824 ، نشانگر نوری پیام و تماس جدید ، کلید عملیاتی برای تنظیم سریع بلندی صدا و وضوح صفحه نمایش ، امکان تنظیم زاویه دار پایه ، نمایشگر LCD یک سطری ۱۶ حرفی برای این تلفن را نام برد .

منبع :مجموعه وبسایت های شرکت ایده آل گستر

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *