سانترال

انواع کارت سانترال

انواع کارت سانترال

سانترال مرکزی مخابراتی است که می تواند کار توزیع خطوط شهری بین همه کارکنان یک مجموعه را انجام دهد. با استفاده از این دستگاه مدیریت خطوط مخابراتی نیز بسیار آسان می شود.

دستگاه سانترال پاناسونیک از شناخته شده ترین دستگاه های مخابراتی است که از کیفیت فوق العاده بالایی برخوردار است علاوه بر این قیمت آن نسبت به سایر دستگاه های موجود در بازار کمتر است.

انتخاب بین مدل های مختلف دستگاه سانترال پاناسونیک مستلزم شناخت نیاز جموعه است. شما می توانید با تماس با شرکت ها نمایندگی و مشاوره از واحد فروش متناسب ترین دستگاه با نیاز خود را خریداری کنید.

انواع کارت سانترال

ظرفیت مجموعه از مهمترین ویژگی هایی است که ممکن است انتخاب را تحت تاثیر قرار دهد. دستگاه های کم ظرفیت پاناسونیک شامل دو مدل KX-TES824 و KX-TEM824 است که مدل اول در ظرفیت پایه خود 3 خط شهر و 8 داخلی، و مدل دوم در ظرفیت پایه 6 خط شهری و 16 داخلی را می تواند پشتیبانی کند. با استفاده از نصب کارت ارتقا شما می توانید هر دو دستگاه را تا سقف 8 خط شهری و 24 داخلی افزایش دهید.

کارت دیزا از انواع دیگر کارت ها است. حتما برای شما هم پیش آمده وقتی با تلفن یک شرکت تماس میگیرید یک صدای از پیش ضبط شده داخلی های مختلف را معرفی کند و شما با فشردن کلید مربوط به داخلی به بخش مورد نظر وصل شوید. این قابلیت همان امکان دیزا است. شما می توانید با نصب کارت دیزای متناسب با دستگاه خود از این قابلیت بهره برداری کنید. در برخی از دستگاه های پر ظرفیت مانند سری TDA و TDE برای نصب کارت دیزا ابتدا باید کارت آپشنال تهیه کرد. به زبان ساده می توان گفت کارت دیزا بر روی کارت آپشنال نصب می شود. برای نمایش شماره تماس گیرندگان نیز باید کارت کالر آی دی برای دستگاه تهیه کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *