سانترال

سانترال بی سیم

سانترال تحت شبکه پاناسونیک

سانترال دستگاهی مخابراتی است که می تواند ارتباطات تلفنی هر مجموعه ی کوچک و بزرگی را متحول کند. امکانات این دستگاه آنقدر زیاد و گسترده است که هر شرکت و ارگانی را ملزم به استفاده از آن می کند.

اکثر شرکت هایی که ارتباطات تلفنی با مشتری دارند از امکانات دستگاه سانترال برای اشغال نشدن خطوط و دسترسی راحت به کارکنان استفاده می کنند. در این بین اگر شرکتی از این دستگاه استفاده نکند و مشتری چند بار به این شرکت زنگ بزند و اشغال باشد یا به راحتی نتواند با شخص مورد نظر خود صحبت کند قطعا به شرکت رقیب زنگ خواهد زد و این یعنی از دست دادن مشتری.

سانترال می تواند خط محدود شهری را بین کارکنان توزیع کند و به نوعی به همه ی پرسنل امکان دسترسی به خطوط دهد. علاوه بر این با وجود امکان دیزا یا اپراتور گویا می تواند ارتباط بین بخش های مختلف یک شرکت با مشتری را تسهیل بخشد.

سانترال بی سیم

انواع و مدل های مختلفی از دستگاه سانترال در بازار وجود دارد که یکی از باکیفیت ترین برند ها دستگاه سانترال پاناسونیک است که علاوه بر کیفیت بالا قیمتی مقرون به صرفه دارد.

دستگاه های پاناسونیک سری TDE (TDE100، TDE200، TDE600) و سری NS (NS300، NS500، NS700، NS1000) جزو دستگاه های تحت شبکه سانترال هستند که می توانند قابلیت های تحت شبکه یا IP را برای کاربران فراهم کنند.

از مهمترین مزایای این دستگاه ها امکان لینک سانترال های تحت شبکه با هم است و به طور مثال یک شرکت با شعبات مختلف در شهرها و کشور های مخلف را تصور کنید که برای هماهنگی کار ها با هم احتیاج به ارتباطات تلفنی دارند. این شعبات با لینک دستگاه های خود با دیگر دستگاه ها می توانند از ارتباط رایگان تلفنی بهره ببرند. این امکان می تواند در هزینه های داخلی شرکت بسیار صرفه جویی کند و از هرج و مرج عدم هماهنگی در هر یک از شعبات بپرهیزد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *