سانترال

کارت افزایش سانترال

کارت افزایش سانترال پاناسونیک

سانترال دستگاهی کوچک است که می تواند در مدیریت خطوط تلفنی مجموعه های تجاری مورد استفاده قرار گیرد. این دستگاه امکانات بسیار خوب و منحصر به فردی را ارائه می دهد که می تواند ارتباطات تلفنی هر شرکتی را بهبود بخشد.

سانترال می تواند تعداد خطوط شهری مجموعه را بین تمامی پرسنل به اشتراک بگذارد تا تمامی کارمندان بتوانند روی میز خود به تلفن دسترسی داشته باشند.

سانترال پاناسونیک از جمله شناخته شده ترین دستگاه های مخابراتی در کل دنیا است. پاناسونیک برندی ژاپنی است که محصولات با کیفیت خود را به اکثر کشور های دنیا صادر می کند. سانترال پاناسونیک علاوه بر ماندگاری بالا، سرویس و تعمیر آسان جزو مقرون به صرفه ترین دستگاه های موجود در بازار است.

کارت افزایش سانترال

انتخاب بین مدل های مختلف دستگاه سانترال، بستگی به مجموعه مورد نظر دارد. دستگاه های کم ظرفیت پاناسونیک شامل دو مدل KX-TES824 و KX-TEM824 است. مدل اول دارای قابلیت پشتیبانی از 3 خط شهری و 8 داخلی است و مدل دوم می تواند 6 خط شهری و 16 داخلی را ساپورت کند. مدل TES همراه با یک کارت ارتقا می تواند به ظرفیت دستگاه TEM برسد. علاوه بر این هر دوی این دستگاه ها با یک کارت ارتقای دیگر به ظرفیت 8 خط شهری و 24 داخلی برسند. این ظرفیت نهایی هر دو دستگاه است و دیگر قابلیت افزایش نخواهد داشت. این نوع از دستگاه ها برای مراکز کوچک تا متوسط مناسب هستند.

برای استفاده از این دو مدل دستگاه، استفاده از یک تلفن اپراتوری مدل KX-T7730 الزامی است. با استفاده از این تلفن می توان دستگاه را بر اساس نیاز شرکت برنامه ریزی کرد. به طور مثال برای برخی از داخلی ها محدودیت هایی مانند شماره گیری صفر و دو صفر تعیین کرد. و همچنین داخلی که از این تلفن استفاده می کند می تواند داخلی های مشغول را مشاهده کند و ترنسفر و هولد کردن تماس را انجام دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *