دوربین مداربسته

دوربین مداربسته پاناسونیک مدل WV-SP102

معرفی دوربین مداربسته پاناسونیک مدل WV-SP102

دوربین مداربسته پاناسونیک مدل WV-SP102 یک راهکار نظارت تصویری با هزینه ای اقتصادی است که برای فضاهای کوچک مانند مغازه ها و پارکینگ ها طراحی شده است. اندازه ی کوچک و فشرده این دوربین با لنز فوق العاده قوی، به کاربر اجازه می دهد بدون جلب توجه ساز دوربین بتوانند بر مناطق مشخص شده نظارت کاملی داشته باشند. همانطور که از شکل این دوربین مداربسته پیداست از نوع دام است و بر اساس تکنولوژی انتقال تصویر نیز، از نوع دوربین های تحت شبکه است.

فناوری فشرده سازی H.264 در این دوربین با فشرده کردن فیلم های ویدئویی می تواند حجم تصاویر ضبط شده را تا 80٪ در مقایسه با MJPEG کاهش دهد که باعث کاهش اختلال در شبکه می شود.

دوربین مداربسته پاناسونیک مدل WV-SP102

ویژگی های زیادی برای بهبود کیفیت تصویر در شرایط نوری سخت طراحی شده است، مانند Adaptive Black Extension که به شما امکان می دهد نظارت کننده جزئیات را در مناطق سایه دار و روشن به طور همزمان با یک کیفیت مشاهده کند و همچنین کاهش نویز پویا، که به طور قابل توجهی نویز و نقطه نقطه شدن تصویر در محیط های کم نور را کاهش می دهد. به جهت همین ویژگی ها، دوربین نظارت 24 ساعته و شبانه روزی را فراهم می کند و فیلم های واضح در محیط های کم نور بدون هیچ نویز و افت کیفیتی را ضبط خواهد کرد.

پشتیبانی قدرت از طریق اترنت(POE) نصب دوربین را در هر مکانی امکان پذیر می کند. در فناوری POE تامین برق از طریق کابل شبکه انجام می گیرد به طوری که هیچ کابل کشی اضافی مورد نیاز نیست.

تکنولوژی Adaptive Black Stretch، نظارت افراد را در مناطق تاریک صحنه فیلم افزایش می دهد بدون اینکه کیفیت تصویر را در مناطق روشن تر به خطر بیاندازد. علاوه بر این، با استفاده از تکنولوژی پیشرفته اسکن، می توانید مطمئن شوید که تصاویر تاریک را حتی زمانی که جسم در حال حرکت است، دریافت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *