تلفن بی سیم

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG9582

معرفی تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG9582

شاید شما هم از آن دسته کاربرانی هستید که به دنبال خرید تلفن های بیسیم دو خط هستید. این گونه تلفن ها برای منازلی با دو خط تلفن ثابت یا دفتار کوچک مناسب هستند.

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG9582 یکی از با کیفیت ترین مدل های دو خط این برند است که علاوه بر اینکه از دو خط تلفن ثابت شهری پشتیبانی می کند، دارای دو گوشی بیسیم و یک گوشی رومیزی نیز هست که کار مدیریت خطوط را آسان تر می کند.

این تلفن دارای یک سیستم پاسخگویی خودکار یا منشی تلفنی است که حافظه ای بالا دارد. این سیستم می تواند حدود 40 دقیقه پیغام تماس گیرندگان را برای هر خط ضبط نماید تا در زمان مناسب گوش دهید و با آن ها تماس بگیرید. مدیریت پیغام های ضبط شده از طریق دکمه های روی واحد پایه یا رومیزی قابل دسترسی است.

با توجه به تکنولوژی DECT 6.0 در این مدل تعداد تلفن های بیسیم می تواند تا سقف 6 عدد ارتقا پیدا کند. البته باید توجه داشت که تنها، بیسیم های سازگار با پایه روی آن قابل استفاده هستند.

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG9582

قابلیت Link-To-Cell در این گوشی تلفن می تواند 4 عدد تلفن همراه را با آن لینک نماید. پس از لینک شدن دستگاه ها با هم قابلیت پاسخگویی تماس تلفن های همراه روی بیسیم وجود دارد. با استفاده از همین امکان می توانید مشکل عدم آنتن دهی تلفن همراه در منزل را رفع کنید.

با استفاده از قابلیت اتصال به  Outlook،می توانید به لیست مخاطبین ذخیره شده ی خود مراجعه کرده و شماره گیری کنید و در مواقعی که فردی با شما تماس می گیرد، اطلاعات کامل او را بر روی صفحه کامپیوتر خود ببینید. علاوه بر این، دفترچه تلفن اختصاصی این تلفن می تواند تا 3000 شماره را در خود ذخیره کند.

  • سازگار با هدست بلوتوث
  • حالت ECO هوشمند
  • قابلیت کاهش صدای محیط
  • ساعت و Alarm
  • Call Block تا 250 شماره
  • حالت Silent

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *