تلفن بی سیم

معرفی قابلیت های تلفن بی سیم KX-TG3721 پاناسونیک

معرفی قابلیت های تلفن بی سیم KX-TG3721 پاناسونیک

تلفن بی سیم KX-TG3721

تلفن KX-TG3721 شامل یک گوشی بی  سیم و یک پایه اصلی می باشد که به دلیل ظرافت در ظاهر و قابلیت های متعدد طرفداران زیادی را مجذوب خود کرده است.

منشی تلفنی

در صفحه موجود بر روی پایه دکمه ایبرای شنیدن صداهای ضبط شده توسط منشی تلفنی تعبیه شده است. همچنین LCD کوچکی که بر روی پایه قرار دارد امکان نشان دادن تعداد پیام های ضبط شده را فراهم کرده است و  ظرفیت ثبت پیام ها 18 دقیقه می باشد.

Caller-ID

تلفن فوق دارای Caller-ID برای نمایش شماره و نام مخاطبین می باشد، همچنین حافظه ذخیره 100 شماره تماس از مخاطبین بر روی تلفن فوق قرار دارد.

معرفی قابلیت های تلفن بی سیم KX-TG3721 پاناسونیکحالت شب

این تلفن دارای حالت شب می باشد. تا در زمان هایی که کاربر تمایل دارد گوشی را به این حالت در آورد تا بی صدا شود و در هنگام تماس زگ نخورد.

بلندگوی دیجیتال

تلفن فوق با وجود بلندگوی دیجیتال Loud Speaker می تواند تماس ها را را به‌ صورت Handsfree در آورد تا کاربر بتواند بدون نیاز به در دست گرفتن گوشی از طریق بلندگوی گوشی‌ بی‌سیم مکالمه‌ ی تلفنی را انجام دهد.

حالت ECO

حالت ECO موجود بر روی تلفن KX-TG3721 این امکان را فراهم می کند با نزدیکی گوشی بی سیم به پایه میزان مصرف برق و باتری تلفن در حین مکالمه کاهش یابد و این حالت تاثیر موثری بر اثرات ناشی از سیگنال های  مضر، بر محیط زیست دارد.

نقطه ضعف تلفن KX-TG3721 در این است که نمی توان با پایه آن تماس را پاسخ داد و یا شماره گیری کرد.

معرفی قابلیت های تلفن بی سیم KX-TG3721 پاناسونیکقطعی برق

تلفن بی سیم KX-TG3721 قابلیت در هنگام قطعی برق را برای کاربر فراهم کرده است. یا قرار دادن گوشی بیسیم بر روی پایه میزان برق مصرفی تلفن تامین می شود و کاربر می تواند تماس هایش را در حالت هم برقرار کند.

قابلیت ها به اختصار:

  • منشی تلفنی 18 دقیقه ای
  • استفاده طی قطعی برق
  • حالت Night
  • بلندگوی دیجیتال
  • ساخت کشور مالزی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *