تلفن بی سیم

تلفن بیسیم دو گوشی پاناسونیک KX-TG6671

تلفن بیسیم دو گوشی پاناسونیک KX-TG6671

تلفن ها از زمان اختراع تا کنون یکی از مهمترین وسایل ارتباط از راه دور هستند. تلفن، بعد از روی کار آمدن، تلگراف را که تا قبل از آن مهم ترین ابزار برای ارتباط بود، کنار زد. تلفن ها امروز تغییرات بسیار زیادی با مدل های اولیه خود کرده اند. تلفن های بیسیم در حال حاضر جزو پر فرش ترین مدل ها هستند. اگر شما هم مانند بسیاری از کاربران، به دنبال خرید تلفن بیسیمی مناسب برای استفاده در منزل هستید پیشنهاد ما به شما انتخاب از بین مدل های تلفن پاناسونیک است. این برند با وجود تنوعی که در تولید و طراحی محصولات خود دارد می تواند پاسخگوی هر نوع نیاز کاربران باشد. برای معرفی مدل تلفن بیسیم پاناسونیک KX-TG6671 در ادامه با ما همراه باشید:

تلفن بی سیم پاناسونیک KX-TG6671 یکی از کامل ترین مدل های این برند است. که دارای یک گوشی رومیزی و یک گوشی بیسیم است. این تلفن دارای سیستم پیغامگیر 18 دقیقه ای است که می تواند پیغام تماس گیرندگان را در صورت عدم پاسخ شما ضبط کند. در فرصت مناسب می توانید پیغام ها را گوش داده و با آن ها تماس بگیرید.

تلفن بیسیم دو گوشی پاناسونیک KX-TG6671

در زمان قطعی برق شما می توانید از تلفن رومیزی این مدل بهره ببرید اما تلفن بیسیم به علت وصل بودن به آداپتور در این زمان از کار می افتد.

وجود 5 کلید برای تماس سریع موجب تسریع در تماس ها می شود. شما می توانید این کلید ها را برای شماره های پر کاربرد خود برنامه ریزی کنید تا تنها با فشردن یک کلید بتوانید با آن ها تماس بگیرید.

با استفاده از قابلیت حالت شب در تلفن بیسیم پاناسونیک KX-TG6671 شما می توانید در ساعات استراحت خود این تلفن را روی حالت بی صدا تنظیم کنید تا آرامش منزل بهم نریزد.

وجود سیستم کالر آیدی گویا می تواند شما را در هر جای منزل از اطلاعات تماس گیرنده آگاه کند. این تلفن با استفاده از تکنولوژی تبدیل متن به گفتار می تواند از طریق بلندگو اطلاعات تماس گیرنده را اعلام کند تا دیگر نیازی نباشد نزدیک گوشی بیایید.

سایر قابلیت های تلفن KX-TG6671:

  • امکان تنظیم زنگ دلخواه برای تماس گیرنده
  • دارای بلندگوی دوبلکس
  • مسدود کردن تماس های ورودی
  • دارای نمایشگر بزرگ روی پایه
  • ساخت کشور مالزی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *